Bulgeun bakangseu geomeun weding 2

• Južná Kórea 붉은 바캉스 검은 웨딩 2 (viac)
? %
Južná Kórea, 2013, 90 min

Hong-chae (Ji-yeong Moon) je všední a spokojenou ženou, která ale až do této doby neměla byť jediný vážný vztah. Vždy měla dojem, že se neseznámila s tím pravým mužem, s nímž by neměla obavy odhalit mu svoji intimní podobu vlastního já. V zaměstnání má navíc každý den plné ruce práce s květinami a příchozími zákazníky, až ji myšlenky na partnerský vztah připadají směšné. Ze zamyšlení ji ale vytrhává nově příchozí, jímž je podivín (Jae-rok Kim). Muž s podivným chováním a zvláštními návyky, který Hong-chae chodí do obchodu s květinami navštěvovat každý den už celé dva roky. Jednoho dne mu ale po své kolegyni přeposílá Hong-chae zprávu, v níž mu oznamuje existenci partnera a zároveň jej žádá o přerušení jeho každodenních návštěv. Jsou jí nepříjemné a obtěžují zákazníky. Podrážděný Jeom-dong kolegyni bodá nožem a z místa činu utíká. A když už si po celém jednom roce, dělícím ji od celé té hrůzné události, Hong-chae myslí, že se po tom podivném a násilném muži bez skrupulí dočista slehla zem, že je vše konečně tak, jak být má, onen podivný muž se před ní zjevuje znovu, tentokrát jako matčin přítel. (Conspi)