Čotto kawaii aian meiden

• Japonsko ちょっとかわいいアイアンメイデン (viac)

Děj filmu se odehrává v klubu mučení na prestižní dívčí střední škole. Juzuki Muto (Noriko Kidžima) se hned po nástupu do školy stává členkou klubu mučení. Klub tajně trénuje studentky, aby mohly nastoupit do armády a policie jako odbornice na výslechy. Starší studentka Aoi Funaki (Haruna Jošizumi), která je také členkou klubu, mučí ostatní členky, včetně Juzuki. (salfa72)

eraserhead666

Japonské křesťanské školačky se nenudí. Mladá japonská studentka jednoho dne ve školní sprše narazí na spolužačku sebeukájející se plácáním přes vlastní zadek. A tím se její život zcela změní. Později je totiž svými spolužačkami zasvěcena do tajů BDSM a uvedena do "školního" titulního klubu, do nějž je zapojen i učitelský sbor. The Torture Club se tak v podstatě stává instruktážním filmem, čili úvodem do tématu. Se silnou romantickou linií, samozřejmě, jsme přeci ve filmu, ne v suchém pornu. Hlavní hrdinka totiž ke své "mučitelce" vzplane silným citem a když je tento (i fyzicky) opětován, některé členky klubu to nepřijmou zrovna pozitivně. Zajímavostí je, že se ve filmu neobjeví žádný muž. A ty závěrečné titulky... Mám prostě filmy o lásce rád. 3.5* ()

Wade

Romantické drama ze školy na japonský způsob, takže divný příběh s BDSM klubem, pěkné herečky a plno nahoty.  A ono se na to nakonec fakt dobře koukalo. Jasně bylo to celé takové divné, ale já byl opravdu zvědavý jak se to celé zakončí.  Překvapení a za mě solidní 3 hvězdy.  60% -- 6/10 IMDb ()