UFC Fight Night: Cerrone vs. Miller

(relácia)
  • USA UFC Fight Night 45 (neoficiálny názov)
Športový

Lehká váha: Pat Healy vs. Gleison Tibau
Ženská bantamová váha: Jessamyn Duke vs. Leslie Smith
Bantamová váha: Aljamain Sterling vs. Hugo Viana
Lehká váha: Yosdenis Cedeno vs. Jerrod Sanders
Ženská váha do 115 lb.: Claudia Gadelha vs. Tina Lahdemaki (The Viper)

ConanVJ

Martins vs. White 5* Parátní striková záležitost ukončená tvrdým K.O. ........... (7) Lineker vs. Ozkilic 5* Další Striková pecka ukončená TKO. ............ Salas vs. Proctor 5* Další skvělá striková podívaná ukončená pěkným TKO. .......... Story vs. Mafra 4,5*Pěknej zápas tentokrát na zemi a ukončenej pěknou submisí. ........... (13) Barboza vs. Dunham 5* Parádní rychlej strikovej zápas ukončenej TKO. ............ (14) Duke vs. Smith 4,5 Hodně rychlej ženskej zápas ukončenej tvrdým TKO. ............ (6) Cerrone vs. (7) Miller 5* Parádní strikovej zápas s luxusním KO po kopu na hlavu. ........... Tak po dlouhý době luxusní event, kde všechny zápasy končí před limitem, jsou svižný a opravdu je se na co koukat. Hlavní zápas se mi líbil nejvíc, ale tady to bylo těžký. Na to, že tu jsou samé lehké váhy opravdu překvápko :) 100% :) ()

AlistairMir

Bacha obahuje to SPOILERY a BLA BLA BLA tak jedem : Kterej blbec, že to neměl moc v oblibě mouchy??? Ááá tady ho máme všichni si na něj ukažme ano ano správně AlistairMir je neměl rád tedy moje maličkost. Co dodat než že po tomto turnaji si sypu popel na kebuli a prosím o odpuštění. A proč vlastně? Protože tohle byl jeden z nejlepších turnajů tohoto roku !! 11 zápasů a jen 2 se rozhodovaly na body. Zbytek se rozdělil na 8 KO/TKO a jednu submisi. Dva zápasy měly na svědomí zástupkyně něžného pohlaví které asi zas tak něžné nebude a zbytek mušáci kde nejtěžší váha byla weltr. Jako vždy jsem si vybral pár zápasů o kterých něco málo napíšu. Takže teď si to trochu rozebereme, pohodlně se usaďte čapněte brambůrky a jdeme na to : Z předzápasů musím zmínit mou oblíbenkyni na kterou se mi hezky dívá jak kvůli stylu boje tak kvůli vzhledu. Mluvím o Jessamyn Duke. Její soupeřkou byla Leslie Smith a jelikož to je při vší úctě zápasnice s ne zrovna oslnivým rekordem, čekal jsem snadné vítězství Jessamyn. Haha. Opět se ukázalo, že jak si jsem nějakým fightem jistej tak to dopadne absolutně opačně. Jessamyn od té doby co trénuje s Rondou jako by zapomněla že kromě rukou má také dvě dlouhé, štíhlé pevné sexy nohy (teda prostě nohy) kterejma kdysi uměla skvěle kopat. No tak už nekope. V postoji je tedy o půlku méně nebezpečná a aby toho nebylo málo bouchla blbě a zlomila si ruku. Leslie navíc trefovala podstatně lépe a po půlce kola zasypala milou Jessamyn v koutě takovejma granátama, že to skončilo jediným možným scénářem. Jessamyn se schoulila do kuličky a byl konec. Má tak druhou porážku v řadě a začíná to s touto vítězkou ženského TUFka vypadat zle. Snad se příště pobabí a zvítězí. I ostatní předzápasy stály za shlédnutí ale přesuneme se do hlavního programu. Hned první zápas ve váze featherweight kde se střetli Lucas Martins a Alex White byl velmi povedený oba dva bojovníci do toho šli naplno a byla k vidění solidní přestřelka. Ve třetím kole Martins Whitea ukázkově trefil a následovalo pár bomb na zemi kdy rozhodčí zápas odmával a udělal dobře protože White byl chvilku docela mimo i když se musí nechat že se i ze země zubil a v duchu jsem nechápal jak se po těch bombách může usmívat. Martins tak bral KO výhru plus 50 000,- za výkon večera a to člověku dokáže zvednout náladu. Následoval zápas ve flyweight (haa mouchy :D ) kde se střetli John Lineker a Alptekin Özkiliç. A to byl parádní zápas. Oba dva soupeři neskutečně našláplí se do sebe pustili v krásných kombinacích a možné vítězství se přelévalo z jedné strany na druhou. Navíc si to oba dva neskutečně užívali a přátelská gesta během zápasu dávala najevo, že i když zrovna teď ze sebe hodlají vymlátit duši tak proti sobě mimo klec absolutně nic nemají. Ve třetím kole už byl jasně lepší Lineker a všichni byli zvědaví jestli Özkiliç zvládne vydržet do konce. Ještě cca minutu před koncem došlo na plácnutí si a vyhecování publika rukama hore v gestu NO TAK JEDEM. Už to vypadalo, že zápas dojde na body, ale pak Lineker tvrdě zasáhl a Özkiliç se poroučel k zemi. následné údery i když se snažil pochytat do krytu vypadaly dost hrozivě na to aby rozhodčí odmával a Özkiliç tak chudák prohrál TKO 9 veřin před koncem zápasu což opravdu dokáže zkazit den. Zas na druhou stranu mu ho mohl vylepšit bonus 50 000,- co si oba dva odnesli za zápas večera. Solidní náplast že jo? Další zápas proběhl ve váze lehké kde se utkali Joe Proctor a Justin Salas. Proctor byl od začátku lepší ale pak přišla neskutečná bomba po které mu během pár vteřin začala růst druhá hlava. Takovou bouli jen tak nepotkáte. Úder po kterém bych spal týden ale ustál a šlo se do druhého kola. Tam už si Proctor dal pozor a po krásném úderu na bradu Salas rozjel salsu a než chytil balanc přišel další úder a Salas šel k zemi. Zasypávka a rozhodčí mává. Konec a výhra pro Proctora. Pak přišel zápas ve weltru kde se utkal můj oblíbenec Rick Story a Leonardo Mafra. Mafra začal dobře a hned na začátku Storyho nahulil parádní kombinací ale kdo UFC sleduje a zná Storyho ví, že ten chlap se sestřelit nedá ani basebalkou. Petardy tedy ustál a sám se rozjel. Story je velmi silnej a v tomto zápase to jasně předvedl když začal s chudákem Mafrou házet jak s hadrovým panákem a i když Mafra první kolo přežil vypadal vyčerpanej jako po maratonu. Ve druhém kole schytal další takedown a Story nasadil arm-triangle choke (pro lajky - prostě ho uspal) a Mafra odklepal. Parádní výhra submisí a šlo se na zápas v lehké váze. Proti sobě nastoupili Edson Barboza a Evan Dunham. Barboza se nehodlal moc zdržovat a po ukázkovém kopu do břicha se Dunham s bolestivou grimasou předklonil a bylo vidět že má dost. Pár ran jako bonus a rozhodčí zápas ukončil. Barboza vůbec rád kope do břicha a vyřadil takto už několik soupeřů. Nebezpečná technika ten jeho kop na játra. A byl tu hlavní zápas večera v lehké váze kde se střetli můj oblíbenec Donald "Cowboy" Cerrone a Jim Miller. Kluci mají na první pohled dost společného. Donald měl rekord 23-6, Miller 24-4. Donald submisí vyhrál 15x, Miller 13x, oba měli 3 výhry KO a oba za celou svou kariéru měli jen jednu KO prohru. Takže papírově to vypadalo na dva dacany co moc často k zemi nejdou, sami KO moc nedávaj zato každého subnou. No zajímavé tak hurá na to. První kolo a Miller jasně lepší jenže kdo zná Donalda tak ví že ten kluk má vždy pomalejší rozjezdy a postupně nabírá na dravosti. Stejně tak tentokrát. Zatímco první minuty Milller působil jako lépe připravený borec tak ke konci kola už zkušený pozorovatel viděl , že se karta začíná obracet a druhé kolo už bude jinej příběh. A taky že ano. Cowboy zcela převzal otěže a nepříjemnými kopy na břicho Millera zle trápil no a pak to přišlo. Kop na břicho a Miller se schoulil v bolestech, Donald se na něj vrhl aby ho dodělal a...rozhodčí chytá Donalda a odkazuje ho na druhý konec klece. Špatně viděl a myslel, že Donald kopl Millera do slabin. Opakovanej záběr ukazuje, že o kop do slabin opravdu nešlo a rozhodčí tak přerušil absolutně blbě a sebral Donaldovi jasnou výhru kdy stačilo dobít načatého Millera. Donald vypadal, že by rozhodčího nejraději zastřelil ale nedalo se nic dělat a zápas tedy pokračoval. A nakonec dobře za to !! Donald se nenechal rozhodit dále na Millera tlačil a pak BUM !!! Ukázkovej headkick a Miller jde k zemi a má dost další úder už je zbytečný a rozhodčí mává. Parádní výhra KO kterou čekal málokdo a Cowboy dostává 50 000,- za výkon večera (pro neznalce - dávají se dva) Díky chybě rozhodčího je tak bohatší o 50 000,- protože ruku na srdce za ten kop na břicho by odměnu nedostal. Takže Donald nakonec rozhodčího má celkem i rád :D Tímto zápasem končí neskutečně našlapanej event já se s váma zase na chvilku loučím kdo to opět dočetl má opět můj obdiv a zase brzo na viděnou u dalšího UFC ;) () (menej) (viac)