Lidstvo musí čelit velké hrozbě. Přichází invaze nepřátelských mimozemšťanů, snažících se zničit celou naší planetu. Zvrat nastane, když se skupině astronautů podaří infiltrovat mateřskou loď mimozemšťanů. Tam najdou portál směřující do jejich vlastního světa, který jim umožní varovat lidstvo předtím, než je zabijí. Poslední nadějí je vyslat tým vojáků a vědců, aby invazi zabránili zevnitř. Není na to však již pozdě? (Universal Channel)

danny79 odpad!

Neskutecny odpad. Vetsinou i slaby film dokoukam, ale v pripade Age of Tomorrow jsem vice nez pul hodiny nevydrzel. Od zacatku to vypada, jaka hodne spatna parodie, se scenarem tak spatnym, az se neda verit tomu, ze na to nekdo dal penize, s herci kterym nejdou verit ani nejjednodussi vyrazy, s efekty, ktere by pusobily smesne i pred 30lety ... Totalni odpad! ()

kaylin

Takové celkem normální béčko, které se snaží vypadat hodně dobře, což mu i jde, ale zbytečně se posouvá do několika žánrů, což úplně nefunguje. Je to dáno tím, že zde byla snaha o to přinést co nejvíce, ale tohle se prostě moc nepovedlo. Přesto to není tak špatné. Pokud máte podobné filmy rádi, neurazí vás to. ()

George Stobbart

Asylum si zrejme chcelo poskladať z blockbusterov vlastného Frankensteina a tak vzalo názov podobný novinke Edge of Tomorrow, dejový základ z Armageddonu, niekoľko scén z Prometheusa, War of the Worlds a iných, z čoho vytvorilo béčkovú somarinku, ktorá pre divákov takýchto easy-cheesy počinov nie je zlá, ale mohla byť lepšia a hlavne zábavnejšia, keby sa jej ujal niekto šikovnejší. ()

blade23mc odpad!

Nazval bych to asi cesta ke konci filmu nebo cesta radši k jinému filmu. Asteroid míří na Zem. OK. Ale nakonec je to základna s červí dírou do jiného mimozemského světa nějakých brouků, kteří jsou na přímí boj téměř jaloví, tak radši útočí nějakými koulemi, které si buď vyberou paprsek, kterým někoho sejmou nebo přemístí rovnou až na planetu kdesi v galaxii.. no ještě, že všeci radši někde zkapali nebo jim z toho všeho praskla hlava.. 0% ()

nostale odpad!

Věřím že každý má právo na život. U tohoto snímku udělám vyjímku. SEŽENEME LANA A UKÁŽEME REŽISEROVI JAK VYPADÁ SOUDCE LYNCH !!!! Samozřejmě že existují béčkové filmy. Existují i céčkové ale tohle je tak X. Špatní herci, nevěrohodné dialogy, špatný scénář. Začínající režiseři to mají těžké. V tomto případě jsem doufal že záporáci vyhrají, najdou pana Kondelika i Cooneye a udělají jim něco mimozemského. ()