UFC Fight Night: Munoz vs. Mousasi

(relácia)
  • Nemecko UFC Fight Night 41 (neoficiálny názov)
všetky plagáty
Športový
Nemecko, 2014

Účinkujú:

Viktor Pešta

Hlavní program: Střední váha: United States Mark Munoz vs. France Gegard Mousasi
Střední váha: France Francis Carmont vs. United States C.B. Dollaway

Střední váha: Sweden Magnus Cedenblad vs. Krzysztof Jotko
Bantamová váha: Brazil Iuri Alcantara vs. Vaughan Lee
Welterová váha: Germany Peter Sobotta vs. Pawel Pawlak
Featherová váha: Andy Ogle vs. Venezuela Maximo Blanco
Těžká váha: Viktor Pešta vs. Russia Ruslan Magomedov (The Viper)

ConanVJ

Niinimaki vs. Backstrom 4* Pěknej rychlej zápas kterej je většinu času nazemi a ukončenej pěknou submisí. ........... Barnatt vs. Strickland 3* Takový nemastný neslaný taktický strikový klání. Podle mě moc opatrný, jediná pěkná akce je na začátku druhého kola. ........... (9) Carmont vs. Dollaway 4,5 Parádní zápas, trochu krvavej, většinu času na zemi. Vítěz si to nepochybně zasloužil. ........... (7) Munoz vs. (11) Mousasi 5* Parádní jednostrannej rychlej zápas ukončenej pěknou submisí. ............ Podle mě povedenej even, kde mě nebavil jen jeden zápas. Nejvíc se mi líbil hlavní zápas. 80% :) ()

The Viper

Docela povedený turnaj, kde sme se bohužel dočkali většiny fightů až na bodová rozhodnutí, ale i tak jsem se až na pár míst nijak nenudil. V prvním zápase karty debutoval teprve druhý Čech, který se kdy probojoval do UFC klece a i když prohrál 3-0 na body, tak podal sympatický výkon proti těžkému soupeři z Ruska. Vyzdvyhnul bych návrat Petera Sobotty, který si připsal první výhru v UFC, byť se v UFC představil už po čtvrté. Samozřejmě největšími taháky byly zápas mezi CB Dollowayem s Carmontem - zápas přinesl zajímavý moment v prvním kole, kdy CB poslal Carmonta k zemi, bohužel neukončil zápas, ale došel si pro jednoznačné bodové vítězství což mě udělalo velikou radost, ale do zápasu nastupoval jako slušný outsider a oproti Carmontovi byl o půlku menší. Hlavní zápas přinesl souboj mezi 11kou Mousasim s 7kou Munozem střední váhy. I když podle žebříčku měl být favorit Munoz, tak Mousasi z něho udělal o třídu slabšího fightera a nejen že zastavil všechny pokusy o takedown, ale u toho posledního kočičím chvatem dostal Munoze pod sebe a následně jej škrcením donutil vzdát. ()

• Za 21 letou existenci organizace se jednalo o třetí turnaj organizace UFC v Německu a současně první v Berlíně. (The Viper)
  • Debutový zápas teprve druhého čecha, který se probojoval do UFC, Viktora Pešty. (The Viper)