Inaugurácia prezidenta Slovenskej republiky

všetky plagáty
Publicistický
Slovensko, 2014, 120 min

Marze

Ze zajimavosti jsem se podival v archivu Slovenske televize. Diskuse televiznich moderatoru, ritual uvnitr,slavnost na ulici na zaver. ()

Marek1991

Pre mňa to bolo také štandardné divadlo plné falošnosti od mnohých ľudí, pretláčanej agendy, vytvárania kultu osobnosti z človeka, ktorého si už stihli niektorí názorovo vyhranení ľudia podchytiť. O úprimnosti prezidenta veľmi nepochybujem, skôr si myslím, že nevie, kde je sever v mnohých veciach. Bolo to len plné prázdnych symbolov, najväčším, ktorý tu myslím už nebol, sa týkal podávania jedla pár vybraným bezdomovcom. Taktiež polícia v mnohom konala prehnane, niekde zas nie, ale poriadok udržala. Zahrnúť do svojho prvého prezidentského prejavu aktuálne dianie a najmä to zahraničné je diskutabilná vec, najmä to ohľadom Ukrajiny s tým, že prezident aj vďaka jeho poradcom zastáva dosť proEÚ, proNATO, či proUSA názory. Nesúhlasil som veľmi s tým, čo hovoril, aj keď to nebolo nejak hrozné. Taktiež hodnotiaci politológ bol z môjho pohľadu zameraný len určitým smerom, nie som teda z toho nadšený. ()