Zlínský festivalový galavečer 2014

(relácia)
všetky plagáty

Přímý přenos z předávání cen 54. ročníku Zlín Film Festivalu. Galavečer plný toho nejlepšího z dětského filmu pod taktovkou Romana Vojtka a Zatrestbandu. Snad večer s Romanem Vojtkem a ZATRESTBANDEM nebude „za trest" a filmové melodie roztančí diváky v kongresovém centru i u obrazovek. K tanci možná inspirují i taneční „star" Anička Polívková, Mahulena Bočanová nebo muž s pohyby Johna Travolty a hlasem Barta Simpsona – Martin Dejdar, kteří předají některé z deseti nejprestižnějších festivalových cen. A Zbigniew Czendlik možná odhalí, jestli se u nás necítí „jako v českém filmu". Těšit se můžete taky na Honzu Hrušínského, Markétu Hrubešovou, Pavlínu Němcovou, Jitku Ježkovou a další. Nejdůležitější večer dětského filmu i v roce 2014 režíruje Petr Soukup. (Česká televize)

Tommassi3

Tak si nejsem úplně jist, díky Bohu, že vymyslel ironii, jestli zde hodnotíme samotný galavečer nebo Zlínský filmový festival jako takový, který musím na rozdíl od toho přímého přenosu vnímat opravdu kladně, zvláště když si zase jednou někdo vzpomněl na geniálního skladatele Jaroslava Uhlíře, který mimochodem patřil se svojí opravdu vtipnou děkovačkou k nejzdařilejším bodům celého večera, takže jsem sice nesledoval ZATRESTGALA, pouze ZATRESTBAND, který mě sice neroztančil, nicméně hrálo a zpívalo jim to skvěle !! A tak mě mrzí jen ten Vojtek, ne ten z Kabátů, i když ten je ještě tragičtější se svým nováckým HLASEM, ale Roman, jemuž to sice hodně slušelo, ty vousy beru, nicméně jako moderátorovi a baviči mu to šlo o poznání hůře než jako zpěvákovi, a to už je docela na pováženou.. V důsledku Vojtek coby taková chlapská verze Dády Patrasové, střídal světlejší momenty s trapnou křečí, a já tak byl nakonec nesmírně rád, že už je po všem !! Mimochodem bych rád poděkoval zdejším věštcům, kteří už po pár úvodních minutách svým trojhvězdím - Tak průměr není nic proti ničemu, že ?! A hlavněm, že je o hodnocení víc !! O to tady přece jde, ne ?! Hanba blejt !! - jasně naznačují, jak bude večer probíhat.. Škoda, že tyhle uživatele s věšteckou koulí neznám osobně, kdybych si byl zavolal předem, ani jsem na tuhle šmakuládu nemusel koukat.. ()