Pan Hračička

Réžia:

Peter Eyre

Hudba:

Andy Blythe

V ateliéru plném fantazie vás čeká spousta úžasných výtvarných rad a nápadů! Pan Hračička vás ve svém úžasném ateliéru naučí, jak pomocí fantazie a pár jednoduchých triků vytvořit fantastickou koláž z věcí, které byste možná už vyhodili. (Česká televize)

IvonaK

Upřímně nechápu ty závistivce co tomu dávají nízké hodnocení. Navíc ještě kecy typu: Má rychlé tempo a děti mu nestačí. No, tak existuje něco jako stopnout si video a zrychlit si ho dle vlastních potřeb. Pokud jsou to lidi, kteří vůbec nepracují v oblasti pedagogiky, tak je jejich hodnocení těžce neobjektivní a být nimi tak nic nehodnotím a jdu se radši zahrabat. Mě to určitě pomůže abych ve školce z tohoto pořadu načerpala novou inspiraci, ať nemusím pořád čučet na pinterest. ()

lele

Většinou dělají strašný kraviny, ale to i šikulové a podobně zaměřené pořady. Spousta nevkusu a odpadu. Ale patrně to rozvíjí fantazii a podporuje jemnou motoriku. Nebo tak něco. Snad. Nicméně, český dabing je odporný. Ten borec je na zabití. Schválně jsem si to pustila v originále a zdaleka už to nebylo tak odpudivé. Borec je v pohodě. Dabér je břídil. ()

Tom_Lachtan

Brr, tohle že vytvořili v BBC? Nechce se mi věřit... Nevěští problém pana Hračičky je v tom, že na mě působí jako nezměrný úchyl se zaměřením na plyšové veverky. To i čeští šikulové jsou lepší, nemluvě o tom, kolik to ztrácí na skvělou kanadskou výtvarku. PS: pamatujete scénu z tv Sherlocka, kde Holmes vidí v taxíku Moriartiho vyprávět pohádky? Tak tahle nějak tu titulní pitoma působí ()

Linda.csfd

Ten pán je opravdu blázen, ale dokáže na sebe strhnout veškerou pozornost. Je tak střelenej, až je to docela sranda a odpustím mu i to, že vyrábí blbosti z papíru a pet lahví. ()

otík

Nelíbí se mi to. Nápady ten chlápek sice nemá špatné, ale je to vše v hrozném tempu, děti mu nestačí. A ten šílený dabing! Ten je neskutečně tragický. ()