Doktor Martin

• Česko Doktor Martin
Komédia / Rodinný / Dráma
Česko / Slovensko, (2015–2016), 27 h 41 min (Minutáž: 51–53 min)

Réžia:

Petr Zahrádka

Kamera:

Miloslav Holman

Miroslav Donutil, Jitka Čvančarová, Gabriela Marcinková, Jana Štěpánková, Norbert Lichý, Václav Kopta, Tomáš Měcháček, Tomáš Jeřábek, Emília Vášáryová (viac)

Humorný seriál z prostredia  podhorského mestečka Protějov v Beskydách. Stret svojráznej povahy nového obvodného lekára z Prahy s podhorským spôsobom života prinesie rad zábavných, aj menej veselých, nečakaných situácií. Jeho profesionálne kvality dokážu pacientom pomôcť aj v  mimoriadnych prípadoch, ale je otázne, či sa Protějovčania kvôli tomu dokážu zmieriť s odťažitým a uštipačným  Pražákom. Ak k tomu pridáme aj jeho schopnosť tým najnevhodnejším spôsobom oznamovať pravdu, môžeme o tom pochybovať. (RTVS)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (33)

O jazvecoch a ľuďoch (2016) (S02E03)

Rodinka Pražáků spíš do trapna než zábavna. Slabší díl, který měl pár vtipných momentů. ()

Láska pod psa (2016) (S02E04)

Pro mne zatím největší pecka - psík jako dárek k narozeninám - jdu smíchy do kolen. ()

Tajomný dom v Beskydách (2016) (S02E06)

Celkem zábavný díl, ikdyž Jana Synková přehrávala stejně jako obecní policista v podání Mikuše, ale na toho jsem si už zvykl. ()

Šťastne až do smrti (2016) (S02E07)

Farář chlastá ( jakoby psal scénář Troška) a Donutil má mít svatbu v kostele ikdyž nevypadá, že by byl věřící. Celkem nepochopitelná skreč. ()

Staré lásky (2016) (S02E08)

Marcinková konečně získává víc prostoru, jaký si zaslouží. ()

Nový riaditeľ (2016) (S02E09)

Luděk koktající trochu iritoval, ale jinak lepší díl, než ten předminulý. ()

Zošalieme spolu! (2016) (S02E10)

Gábina Marcinková namalovaná na zdi ordinace mne celkem dojala a nekompromisní Donutil zaujal jednoznačný postoj k této kresbě. V těchto dílech se Donutil chová hodně nesympaticky .... ()

Malé tajomstvá (2016) (S02E11)

Průměrný díl, který měl zajímavou zápletku manželů, kdy on je na vozíku a naviguje svou slepou manželku. ()

V kurníku (2016) (S02E12)

Díl, který je zajímavý hereckou účastí Orozoviče jako psychologa a Zuzky Norisové jako mámy rozmazleného spratka. Mírně nadprůměrný zábavnější díl. Donutil aspiruje už na zápornou roli vůči Čvančarové. Famózní scéna Donutila u večeře Norisové - skoro jsem brečel smíchy. ()

Ako mačka (2016) (S02E14)

Nejnechutnější scéna celého seriálu. ()

Pôrod (2016) (S02E15)

Plusy za kaskadérskou bouračku, mínusy jak z toho jedna těhotná nepřipoutaná vyleze bez škrábance. ()

Doktorka Diana (2016) (S02E16)

Náhradní doktorka v podání Lenky Vlasákové byla víc trapná a zbytečná než zábavná a vtipná, ale to nebrání tomu, aby nastal happy end tohoto pohodového seriálu. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý