Oblíbené osobnosti slaví své kulatiny v novém zábavném pořadu TV Barrandov! Moderátorem prvního dílu je Aleš Cibulka. (oficiálny text distribútora)

Tommassi3 odpad!

Rozhodně oceňuji tu chvályhodnou myšlenku, kterou se barrandovský pořad pokrytecky zaštiťuje, zapomínat na velké postavy našich, a to samozřejmě nejen filmových, dějin bychom skutečně neměli, obzvláště ve dny slavnostní, kdy se dožívají svých jubileí, nicméně v tomto až nedůstojně ohavném balení ovázaném mašlí v podobě čím dál více se mi hnusícího Aleše Cibulky i tyto motivace vyznívají do ztracena.. Místo přímo se nabízejících krátkých šotů či medailonků spatřil světlo světa a zapáchající tmu televizního dna pořad naprosto nesmyslný a neupřímný, a ve výsledku tak především pro svoji délku, kdy jednu vatu střídá druhá ještě řidší, neskutečně trapný, který snad ani nemohla ze svého lůna jako potrat vyvrhnout jiná stanice než Barrandov, protože tady, přátelé, o nějaké řemeslné kvalitě či dokonce vkusu nemůže být ani řeči !! Někteří lidé skutečně neví, kdy přestat, a já se tak jen modlím, aby se už konečně třeba takový Vlasta Burian obrátil v hrobě, vydrápal se z té studené hlíny ven a s šíleným smíchem sobě vlastním se plíživým krokem zombie vydal tomu čtyřprocentnímu parazitovi rozkopat prdel.. ()