Jessica Jones - Série 3 (2019) (séria)

Zákaznícky servis je pripravený (S03E04)

(epizóda)
  • Česko Alias zákaznický servis v pohotovosti (viac)

Jessica zistí, že s Ericom je to zložitejšie, ako sa zdá, keď vypátrajú troch potenciálnych útočníkov. Malcolm nájde viac kompromitujúcich informácii na Kithinho manžela. (Disney+)

BaronMartin

Od první série je toto asi první díl, který jsem si fakt maximálně užil. Může za to převážně hlavní dějová linka: dynamika mezi Jessicou a Erikem je strašně super, líbí se mi, jak jsou oba dva cyničtí a jejich vzájemné interakce jsou super. Ten děj se mi taky líbil, konečně dostáváme něco, čemuž aspoň lehce můžu říkat detektivní zápletka (a která se snad v dalších dílech ještě víc rozjede) a postupné odhalování zločinců bylo dost fajn jakožto epizodní příběh. Zbytek je sice hodně meh, ať už stále zbytečná linka s Jeri, tak podobně podivná linka s Malcolmem. Musím samozřejmě zmínit i závěr, kdy se nám KONEČNĚ představuje hlavní záporák celé série a z té jedné scény, ve které zatím byl, působí neskutečně dobře. Chladný, inteligentní, každý krok promýšlející, taktický sériový vrah. Strašně se mi líbí, že ačkoliv nemá žádné superschopnosti, už jenom v té jedné scéně, kde byl, z něj jde takový trošku strach a nepříjemný pocit, až mrazení. Navíc, akorát ve mně vyvolal chuť pustit si Dextera :D Hodnocení: 80% ()

kenkaku

konečně se děj posouvá "někam". Bohužel je stále rozmělňován osobní linkou lesboidní právničky (co bývala Trinity), který mě vůbec nezajímá (protože nemá k hlavní lince co říct). ()