Mariňáci

• USA Operation Rogue

Hlboko v džungli juhovýchodnej Ázie členovia teroristickej organizácie ukradli materiál na prípravu nebezpečnej chemickej výbušniny. Je iba na kapitánovi Maxovi Randallovi (Mark Dacascos) a jeho tíme mariňákov, aby ich zastavili. Keď ale Randallov tím zabije syna vodcu teroristov, tí odpovedia únosom dcéry generála Wallacea (Treat Williams). Randall musí mladú dievčinu zachrániť a zabrániť teroristickému útoku... (TV Markíza)

+sfinx+ odpad!

Jen další z řady .. americká armáda očišťuje planetu od zla a kromě lidí, kteří stále hatí její úmysly svými lživými pomluvami jsou tu mimochodem i teroristé. Šílení, zvrácení, pomstychtiví, ale nikdy přímočaří. Vždy, když někoho unesou, nechají ho naživu alespoň do té doby, než ho může někdo zachránit. To je asi celý příběh. zbytek je jen postupným vymíráním jedné ze stran konfliktu. ()

kenkaku

Naprosto průměrné akční béčko, které mě sice ničím nerozčílilo (max zamrzelo svou nedotažeností a hloupostí), ale že bych měl chuť to vidět 2x? To opravdu nemám. Takže je vlastně podprůměrné. Přestože se tam neustále něco děje (řekl bych až moc ve smyslu překombinování děje a zvratů) a i délka je naprosto perfektní... Bohužel o to víc bije do očí hloupost postav (fakt se do akce nosí jen tričko a taktická vesta?) i děje (ten letecký útok na konci... proč se tam tedy sakra cpala ta pipka? Lokalizovat a zaměřit to snad mohl kde jaký vojcl...). A na tohle je můj čas opravdu drahý a motivace chybí. Opravdu škoda. ()

Lateef

Ultralaciné direct to video béčko, které akčnímu fandovi nemůže nabídnou zhola nic. Kdo se těšil na pohybové eskapády Marka Dacascose, musel si vystačit s třemi lokty, čtyřmi koleny a jedním obounožným kopem. Jinak se střílí. Záporáci netrefí nic, klaďasové je kosí po desítkách. Sorry, ale na tohle bych neslyšel ani ve třinácti letech. Utahaná, nezáživná a sterilní nuda, která samozřejmě po několika dnech upadne v hluboké zapomnění. ()

PamelaJJK

Předvídatelný akční snímek plný klišé, který má ale sílu zaujmout. Optimální stopáž, která při zběsilém tempu filmu uběhne jak večerníček. Pokud k Operation Rouge přistoupí divák jako k oldschoolovému béčku a očekává akční jednohubku, kde dobro zvítězí nad zlem, nemůže být zklamán. Samosebou znám mnohem lepší filmy. Ale také mnohem horší. Takže průměr. Taková nenáročná akční jízda, kde se střelivem nešetří. Nijak uchvacující, ale v podstatě zábavné pro jedno zkouknutí. ()

Wacoslav1

Nenecháme se nadále ponižovat prohnilým západem který nás uráží svou existencí! Jo tak tahle teroristická hláška mě celkem dostala jenom škoda, že zbytek filmu už tak zábavnej není. Vzhledem k tomu, že je to v produkci Rogera Cormana, tak jsem si říkal, že by to mohla být zábavná blbost, ale je to jenom tuctovej béčkovej akčňák. Navíc všechny přestřelky jsou strašně rutinní a unylý bez nápadu bez radosti. Dacascos pořád v pohodě, ale skoro nic nepředvede. Wiliams už může hrát akorát tak starý páprdy. No zkrátka žádná sláva.30% ()

• Muž, který přibližně ve 3. minutě zastřelí policistu, má bílou košili. Když je však sám zastřelen a padá z balkonu, má na sobě košili modře kostkovanou. (Terva)