Nový původní formát alternativní zábavy přivádí na televizní obrazovky pět populárních herců, výstředního moderátora, netradiční zábavné disciplíny, neúprosného arbitra a soutěž, jejíž vítěz získá šanci moderovat televizního Silvestra. Marek Daniel, Josef Polášek, Bára Poláková, Tomáš Měcháček a Tomáš Jeřábek se v každém díle stávají pěti různými postavami, které vzájemně soupeří o nejlepšího komika televizní zábavy. Show je založená na soutěži v bavičských schopnostech, kde jde především u herců o to vtipně a nápaditě reagovat na zadané úkoly, které jsou mnohdy ztíženy rozmanitými fyzickými i mentálními překážkami. Výkony účinkujících doprovází často také sarkastické vstupy moderátora Jakuba Žáčka a hodnotí je pak arbitr Lumír Tuček za pomocí grafů a tzv. koláčů sledovanosti i divácké spokojenosti. Výsledkem je odvážná a neopakovatelná zábava na hranici situační komiky, grotesky, parodie, černého humoru a improvizace. (Česká televize)

skalicky

Jasný souhlas s lookou,i když chápu některé negativní komentáře! Na poprvé jsem to vůbec nepobral drbal si hlavu nad tím kam čt vyhazuje koncesionářské poplatky,.......a podruhé jsem si mohl roztrhnout hubu! Takovej český Sacha Baron Cohen mixed s partičkou!!80% ()

hony23

První díl celkem slušný , nechápu nízké hodnocení zdejší komunity. Pokud jste členy Planety Nova, hvězdičkujte si estrády na Telce, ČT 2 nabízí alternativnější zábavu. ()