The Ultimate Fighter China Finale: Kim vs. Hathaway

(relácia)
  • Čína UFC Fight Night: Kim vs. Hathaway (neoficiálny názov)
Športový
Čína, 2014

ConanVJ

Hioki vs. Menjivar 4* První kolo nic moc, ale od půlky druhého kola pěkná taktická podívaní........... Mitrione vs. Jordan 4,5* Parádní, celkem rychlej stikovej zápas. Spíš boxerskej ukončenej pěkným K.O. ........... Sai vs. Lipeng 4* Podařenej zápas, hodně na zemi v pokusech o submisi. Je zde i trochu krve. .......... Kim vs. Hathaway 4* Parádní zápas hodně technickej, svižnej a plnej tvrdých úderů. Ukončenej tvrdým K.O. Celkově povedenej event, ve kterém se mě osobně líbil nejvíc zápas Mitrione vs. Jordan. 81% :) ()

The Viper

(Obsahuje spoilery) Ke všem překvapením povedený turnaj s výbornými finishi. Pro mě nejlepší z hl. zápasu - brutální loket z otočky od Kima. A za ním brutální kombinace Mitrioneho na Jordana, kterého ukončil vteřinu před koncem kola a je vidět, že když prostě Matt chce, tak vás pár údery pošle na kutě. Jediné co turnaji chybělo bylo více zvučnějších jmen a lepší diváci, kteří byli u některých momentů, u kterých jsem byl u vytržení i já, relativně v klidu. Skvělý polocomeback Mitrioneho, který to měl v UFC nahnuté a snad se do konce roku podívá mezi elitu, ten chlapík na to má. Na druhou stranu u z Kima se stává mašina, uvidíme až dostane lepšího soupeře. ()