Woorijibye oae wassni

• Južná Kórea 우리집에 왜 왔니 (viac)

Z dříve rozvážné Mi-su Han (So-yeon Lee) se jen krátce po rozchodu se svým přítelem stává rebelující dívka, kterou na celém světě nejvíc lákají noční kluby a nespoutaná zábava. Jejím otcem je vlivný vlastník prosperující konstrukční společnosti, s jehož idealizovanými názory si Mi-su vůbec žádnou starost nedělá. Jednoho dne je ale otcem požádána o účast na společenském večírku. Tam se v zástupu elegantních snobů setkává znovu s jediným člověkem, kterého by na tak striktně zasvěceném večírku jen těžko očekávala. Gi-dong Jo (Ji-hoon Kim) je ambiciózním mladíkem, v jehož mysli koluje víc utopických představ, než v kterékoliv jiné. Sám se již brzy vidí v čele prosperující společnosti a v čele konferenčních večírků, jak pronáší jeden přípitek za druhým. Realita je ale jiná. Mnohem syrovější, a tak se Gi-dong stále jen zadlužuje a přešlapuje na jednom a tom stejném místě. Mi-su jím opovrhuje pro jeho vtíravou úlisnost, s níž se prezentuje všem, kdo jen něco v oboru znamená. V jeho nitru ovšem převládá strach a panická hrůza z blízké budoucnosti. Ani ne tak kvůli zvyšujícím se úrokovým dluhům, jako ze smrti matky, postižené expandující rakovinou, a bratrovi fatální nezodpovědnosti, díky niž mu na krku visí padesáti milionová půjčka, kterou i při všech bozích nedokáže do konce týdne splatit. A protože v takovém případě bude nemilosrdně zabit, je z části smířený se svým osudem. V tom se mu ale zčistajasna před očima objevuje zvláštní novinový inzerát, poohlížející se po vhodném manželovi vlastní dceři. Ten je i navzdory obskurnímu požadavku štědře odměněn. Gi-dong na něj reaguje. Záhy poté už oslavuje úspěšné přijetí. Netrvá ale dlouho a Gi-dong se dozvídá o totožnosti své choti. Tou není nikdo jiný, než osoba, která jím z hloubi duše opovrhuje, Mi-su Han. (Conspi)