Sluha Digby (Eric Blore) přináší snídani mladému a totálně nezodpovědnému frajírkovi Tedu Brownovi (Johnny Downs), který chrápe ráno po flámu. Jemná výčitka je odmítnuta s poukazem na hroznou kocovinu. Jeho otce T.H. Browna (Frank Jaquet) mezitím navštíví majitel nočního klubu s účtem na 590 amerických dolarů za šampus, rozbité nádobí a lékařské ošetření za monokl, který mu syn udělal. Chce víc, ale dostane šek na 260 dolarů a je vyhozen. Přicházející syn tuší problém a sekretářce suše řekne: „Kdybych proletěl těmi dveřmi, dávejte mi záchranu.“ A je to tak. „Zruším ti účty, přestanu vyplácet apanáž a nedostaneš už ani cent.“
Na útesu nad mořem s nápisem pozor nebezpečí váhá mladá dívka Dale Carter (June Lang). Nametený Ted se náhodou octne poblíž a při hraní s letadýlkem málem spadne. Dívka ho zachrání, zapomene, co původně chtěla udělat, a odvede ho, nejprve do parku, kde mladík spadne do jezera, a pak k sobě, aby se usušil. Ted jí navrhne, aby se vzali a aby pak jako odstupné zkusila vymáčknout peníze z jeho otce. Dohodnuto. Ovšem otec platit nechce, nicméně nabídne dívce, která se mu líbí, peníze, aby zkusila syna napravit. Novomanželé si najdou zaplivanou kavárnu a zaplatí za ni Tedovým autem. Není to jednoduchý život, ale mladík pracuje, přece jen postupně dospívá, ale mladé manželství ještě čekají krize. Podaří se jim najít cestu k otci, který vše z povzdálí sleduje a který pro syna stráží dědictví po matce? (Peabody)