Porter Ridge

(relácia)
  • USA Porter Ridge
Reality-TV
USA, 2013, 30 min

Nová řada Porter Ridge se zaměřuje na výstřednost každodenního života v Porter Ridge Road. Tato odříznutá a nesmírně semknutá komunita se nachází ve zvlněné krajině Indiany, daleko od života velkoměsta, a žije si dle vlastních pravidel. Je zde běžné, když má chlápek plný dvorek ochočených medvědů grizzly, pro zábavu používá dynamit a pořádá rodinné demoliční derby. Život řídí jednoduchá pravidla: uctívat Boha, milovat svou rodinu a vzájemně se ochraňovat. V excentrické skupince ztracených existencí z Porter Ridge často dochází k rozbrojům. Nakonec ale vždy spojí síly, aby si udrželi svůj jedinečný způsob života. (oficiálny text distribútora)

FortKnox

Buran z vrakoviště si žije svůj vlastní život bez pravidel. Ze začátku jsem si myslel, že to snad nemůže myslet vážně, mýlil jsem se. Na užovku si pořídí plamenomet, manželce místo karavanu koupí školní autobus, toaletní papír na záchodě má jen pro případ nouze. Hlava mi nebere jak policajtovi rozebrali auto a dělali sním bordel, královský jsem se bavil. ()

Poga

Najprv som vôbec netušil ako môže niekto toto pozerať. No nakoniec, je to vcelku zvláštna ukážka toho, aké rôzne druhy komunít žijú v zastrcenych kútoch USA. 50% ()