Sexuální idoly století

Publicistický
Česko, 2010, 5 min

Účinkujú:

Pavel Zuna

Sexuální idoly století jsou seriálem z produkce Stream.cz. Jde o pořad o ženách, které ve své době i dlouho po ní dokázaly uhranout miliony mužů a donutily stejné množství žen, aby se snažily vypadat jako ony. Jde po stopách slavných ženských sexuálních ikon a odhaluje, jak se v průběhu času měnil všeobecný vkus a vnímání erotična. Příklady dílů: Angelina Jolie,
Brigitte Bardot, Claudie Cardinal, Greta Garbo, Claudia Schiffer, Halle Berry, Jana Brejchová, Josephine Baker, Madonna, Marlene Ditrich, Marilyn Monroe, Olga Schoberová, Pamela Anderson, Sharon Stone, Sophie Loren, Ursula Andress, Twiggy... Pořad má celkem 52 dílů. (oficiální text distributora) (StreamCZ)

Djoker

Tady mám dvě velké výhrady. Délka jednotlivých dílů není dostačující. Kolikrát jde o sotva čtyři minuty, což na shrnutí životních eskapád sexuálních idolů prostě nestačí a celé to působí hrozně zkratkovitě. Výběr je zajímavý, ale občas jsem si říkal, jak se tam někdo, řekněme tak průměrný, mohl dostat. Tím se dostávám k další výtce. Přes místy astronomickou sledovanost se počet dílů zastavil na čísle 52. Přitom 20. století nabídlo tolik úžasných hereček, zpěvaček, modelek, tanečnic, baletek a sportovkyň, jejichž příběhy by stály za vidění. ()

orkadimenza

Zhlédnuty všechny díly... 5* (17 dílů): Audrey Hepburn (2), Pamela Anderson (4), Madonna (5), Grace Kelly (9), Sophia Loren (11), Katarina Witt (12), Olga Schoberová (13), Claudia Cardinale (14), Marilyn Monroe (17), Angelina Jolie (18), Adriana Sklenaříková (21), Halle Berry (24), Jennifer Lopez (29), Pippa Middleton (31), Penélope Cruz (32), Ursula Andress (33), Keira Knightley (51)... 4* (22 dílů): Jana Brejchová (6), Marlene Dietrich (7), Naomi Campbell (8), Carla Bruni (10), Evita (15), Lída Baarová (19), Franziska van Almsick (20), Elizabeth Taylor (22), Paris Hilton (26), Sharon Tate (27), Mineko Iwasaki (28), Greta Garbo (30), Kate Moss (34), Jennifer Aniston (35), Sharon Stone (36), Beyoncé (41), Britney Spears (44), Raquel Welch (46), Drew Barrymore (47), Sonja Henie (49), Ingrid Bergman (50), Maja Plisecká (52)... 3* (12 dílů): Brigitte Bardot (1), Twiggy (3), Whitney Houston (16), Anastasia Voločková (23), princezna Diana (25), Audrey Tautou (37), Romy Schneider (39), Jean Seberg (40), Marianne Faithfull (42), Linda Evangelista (43), Pavlína Pořízková (45), Nico (48)... 2* (1 díl): Josephine Baker (38)..... Nejlepší 3 díly (TOP3): A) Audrey Hepburn (2)- První díl pořadu, který jsem viděl. Skvělá hudba z Pravidel moštárny a vynikající komentář Pavla Zuny mě navnadil nejen na Prázdniny v Římě, ale i na tento pořad. B) Claudia Cardinale (14)- Byl jsem uchvácen! Kdo viděl Tenkrát na západě, ten mě naprosto pochopí. Navíc skvělá upoutávka na Felliniho 8 1/2. C) Penélope Cruz (32)- Do tohoto dílu byla průměrná stopáž mezi 3-4 minutami, tato epizoda je dlouhá 7 a půl minuty, zato ani na chvíli se nenudíte. Dojemné předávání Oscara a navnazení na spoustu vynikajících filmů, které jsem ještě neviděl!..... Nejkrásnějších 5 dívek: Olga Schoberová (13, no jó no, Češka se pozná), Claudia Cardinale (14, nejhezčí z TOP3), Adriana Sklenaříková (21, Slovenka se taky pozná), Jennifer Lopez (29) Ursula Andress (33)..... Celkový dojem: Rozhodně zajímavý pořad o zajímavých a (většinou) krásných ženských osobnostech, který mě hodně bavil. Pokud máte rádi filmy (velká spousta odkazů), modeling, časopisy, bulvár, ale i sport nebo balet, tak si přijdete na své. Ale hlavně!! Musíte mít rádi krásné ženské! 80% ()

cheyene

Další z výborných pořadů na Stream.cz, který zaujme nejen svoji náplní, ale také zpracováním, jež je chytlavé i díky sympatickému hlasu Pavla Zuny. Ne každá epizoda asi zaujme všechny diváky, ale rozhodně si každý najde díl, jenž ho bude zajímat. ()

Hruzi

"8. červen, 2007 - Soud v Los Angeles posílá s definitivní platností na 45 dní do vězení dědičku hotelového impéria a a jednu z nejznámnějších amerických celebrit - Paris Hilton." ... skvělý hlas Pavla Zuny funguje stejně dobře jako ve vlastně vůbec nesouvisejícím pořadem Slavné dny. Jedna z největších zbraní je doprovodná hudba, vše je moderní a zaujme. Ovšem musíte si epizody dobře vybrat, za to ubírám jednu hvězdičku. ()