Survival - Überlebe... wenn du kannst!

Průmyslový magnát zaměstná bývalého vojáka z amerického námořnictva, aby našel jeho unesenou dcerku. Jediná stopa vede do opuštěné továrny v Polsku. Tam si Frank uvědomí, že jde o něco více než jen o únos. (LIVINGDEAD)

Campbell

Moje druhé setkání s umělcem Effenbergerem a opět to dopadlo hodně špatně, chvíli jsem nevěděl jestli koukám na film o únosu nebo o zombií, ten film si neumí pořádně vybrat a taky to tak vypadá protože zombí se objeví jen na chvíli ale i tak jsou hodně špatný, ty masky jsou fakt jen obličej od popelu, či jak si to vysvětlit. Kravina. ()

George Stobbart

Už som videl aj horšie, otravnejšie a amatérskejšie zombíkoviny, takže tú 1* nemám problém dať, aj keď to podľa očakávania žiadny zázrak nie je. Zbytočne rozvláčne a ešte zbytočnejšie prepchaté zbytočnými postavami, ktoré sa zbytočne hrajú na trápnych vojačikov. A to už je čo, keď je v zombie horore natlačených viac otravných ľudských postáv než samotných zombíkov?! Taktiež je to z neznámeho dôvodu úmorne dlhé, ubíjajúce, stereotypné a berie sa to strašne vážne. Takže taká (s)hitovka, s ktorou sa režisér, herci a štáb môžu pochváliť pred svojimi rodinami a známymi. ()

ricci.s odpad!

Nádherná ukážka toho, že Michael Effenberger nemá ani štipku talentu nakrúcať horory. Tretí odpad po sebe je aj na môj vkus priveľa a dívať sa na nejaké amatérske pästné súboje s debilne vyzerajúcimi zombíkmi verzus nehercami ma vážne nebaví. Vkuse niekto kydá na Uwe Bolla, ale tomu sa aspoň sem tam niečo zadarí. Kto chce vidieť nemeckú hororovú stoku, môže to pokojne skúsiť. ()