Bojovník s draky Lo Han (Stephen Chow) a bojovník s tygry (Ng Man-tat) jsou za trest za své nekalé skutky  posláni z nebe na zem, aby zde strávili deset lidských životů.  Avšak Bohyně Milosrdenství Kuan Yin slíbí odpuštění, pokud splní její ůkol -musejí zde změnit osud tří lidí – prostitutky, žebráka a zabijáka. Na tento úkol ovšem mají pouze tři dny. Jeden z nejlepších snímků se Stephenem Chowem, který zde krom svého komediálního umění nabízí také něco z  kung-fu. (oficiálny text distribútora)

DaeGurth

Bral jsem to jako lehce šílenou pohádku a jako takovou jsem si to užil. Jistě. Triky nestojí za moc. Kung-fu to sice z jedoucího vlaku vidělo, ale nic víc. Ale vadilo mi to? ()

Terva

Bohužel zde nefunguje kamera, která je otřesná a triková část filmu se zdá být silně odfláknutá. V této době (1993) už to kantoňané uměli lépe. ()

Xeelee odpad!

Tohle je nestupidnější a nejdebilnější ztřeštěná hongkongská komedie, jakou jsem kdy viděl. Vtipný to nebylo ani náhodou. Spíš by to bylo nudný, kdybych při sledování tak netrpěl. I v Hong Kongu maj svýho Trošku. ()

Kordus

Jeden z nižších bohů Dragon Fighter se neustále bouří proti poměrům v nebi a chování ostatních. Aby dokázal, že má pravdu, musí na zemi najít prostitutku, žebráka a tyrana a převědčit je, aby si našli jiné povolání... Jeden z vážnějších filmů se Stephenem Chowem, který tentokrát kromě svého komediálního umění předvádí i trochu toho kung-fu. ()

• Natáčení probíhalo převážně v Hongkongu. (Terva)
  • Po zkušenosti z natáčení tohoto filmu zamítl Johnny To jakoukoliv další spolupráci se Stephenem Chowem. (Raztubyl)
  • V Kantonském nářečí se film jmenuje Ji Gong. (Terva)