Las Vegas Strangler

• USA No Tears for the Damned

Lori (Gillian Simpson) je zkušená opotřebovaná barová štětka. Vrtí zadkem u jukeboxu před chlapama na baru v naději „co kdyby zabrala ryba“. V kostkovaném saku vejde docela pěkný třicátník Jeff (Robert Dix) a Lori mu přinese láhev Johnie Walkera se slovy: „Chyběl si nám Jeffe.“ Pak si odskočí se zákazníkem na deky dozadu do dodávky a obere ho navíc o peníze. Když se ten loser probere, vrátí se do baru a je na ni hrubý. Jeff ho praští, sebere Lori a odveze ji v autu. Popijí ještě po podnicích a Jeff jí nabídne ruku. Ona to s radostí přijme, ale pak radost postupně mizí. Tchýně (Liz Marshall) je manipulativní svině a Jeff u ní žije celý život, Jako malého ho převlékala za holčičku a je to na něm sakra znát. Navíc s Lori nespí, což mu ona vyčítá a jemu z kombinace těch dvou žen jebne. Ubodá štětku v posteli nůžkama a pak po nocích brouzdá po Las Vegas, po hernách a barech a vraždí štětky, případně gaye. Škrtí, bodá v postelích, na jedné dobové orgii a jednu dokonce nenechá ani vylézt z bazénu. Jak jeho řádění skončí? (Peabody)