Johnny Valentine je muž, který založil organizaci Burlesque Assassins, což jsou krásné dívky, které jediné dokáží řešit problémy Evropy. Zrovna se do jejich hledáčku dostává Mussolini Jr. a klon Adolfa Hitlera a zdá se, že to bude těžký úkol zajistit v Evropě bezpečnost, a to i přes naverbování nové členky Bourbon Sue, která je ostřílenou drsňačkou. (kaylin)

kaylin

Tohle je prostě podivná věc, která si bere na paškál 50. léta a konec války. Jedná se vlastně o špionážní crazy komedii, ale s menším rozpočtem, která si dělá legraci z totalitních vůdců a vlastně možná i žánru. Je vidět, že autor špionážní žánr zná, ale moc tlačí na pilu a moc se snaží být vtipný. Líbí se mi stylizace tohohle filmu, to, že si vystačí jen s částečnou nahotou a přesto je sexy, ale to prostě nestačí. Ten příběh je moc nudný. Jako několikastránkový komiks s vhodnou kresbou by to mohla být sranda, ale jako hodinu a půl dlouhý film je to slabé. Postavy, i když jsou sexy, jsou strašně ploché a nezajímavé. Nejde se s nimi jakkoli propojit. ()