Pod příkrovem noci se z nejrůznějších koutů hlavní jihokorejské metropole vydává na vzduch celá řada nepřeberného množství kriminálních živlů, zlosynů, těch nejhorších násilníků, vrahů bez skrupulí a zlodějů, jímž není na celém světě nic svaté. Své o tom vědí i specializovaní vyšetřovatelé kriminálního útvaru divizního policejního sboru, Seoul Gangnam Police Homicide Division, v jehož čele stojí vznětlivý velící důstojník Park Se-hyuk (Song Il-guk). Ti se v průběhu šestnáctidílné televizní série zabývají velkým množstvím násilných případů inspirovaných skutečnými událostmi, jimiž se příslušníci policejního sboru v hlavní jihokorejské metropoli v minulosti skutečně zabývali. (Conspi)

Eawy

Aby som bola úprimná, pre mňa bol Crime squad celkom veľkým sklamaním. Okrem ústredných dvoch hrdinov a "three year old" počítačového policajného mága, som si nikoho neobľúbila. Ja viem, že nie je hlavnou úlohou seriálu, obľúbiť si jeho hrdinov, ale tým pádom som sa do príbehov nevedela natoľko vžiť. Okrem toho sa mi zdali tie prípady pritiahnuté za vlasy a liezlo mi na nervy, že to namiesto polície riešila reportérka. V skratke povedané príliš veľa náhod a nepravdepodobných okolností, ktoré sú pre seriály kórejskej tvorby, také nezvyčajné. Ale, čo by som chcela podotknúť, že Kim Jun mal úžasné zvonenie....ak sa nemýlim bolo to Big Bang-od Big Bang...50% ()

• Jihokorejská herečka Woo-sun Sun byla se svojí seriálovou postavou natolik nespokojená, až se po sedmé seriálové epizodě rozhodla v dalším natáčení nepokračovat. Její herecká náhrada, herečka Seon-kyeong Kim, se v roli seriálové Kyeong-eun Lim objevila již v deváté seriálové epizodě. (Conspi)
  • Jednu z hlavních seriálových rolí měl dle původního záměru seriálových tvůrců ztvárnit rovněž i jihokorejský herec Seung-woo Kim. Nakonec se tak ale nestalo, herec nabídku krátce před začátkem natáčení z osobních důvodů odmítl. Jeho místo nahradil herec Jong-hyeok Lee. (Conspi)