Memory Lane

Réžia:

Scenár:

Kamera:

xzajox

Fast forward. Inak sa to nedalo. Podobné by natočil hocijaký maník s hobby kamerou. Nudné, vlečie sa to, feťácke ksichty... Ani tá Scifi téma moc zážitku nepriniesla. A keby sa babenka nesprávala ako cvok, mohla by byť celkom pekná. Neviem čo mi to malo povedať. Zbytočných 50 minút. Slabé. 1* - 21% ()

George Stobbart odpad!

Traumatizovaný mentál sa vráti z Afganistanu a stretne čúzu so samovražednými sklonmi, ktorá mu dodá novú chuť do života. On jej však zrejme nie, keďže si onedlho aj tak sekne žily, po čom sa i on rozhodne ukončiť svoje malé živorenie. Stihnú ho však zachrániť a pritom zistí, že pred smrťou zažíva vízie a medzi-časové úlety, ktoré mu môžu pomôcť rozlúsknuť smrť jeho ochechule. Nízkorozpočtový time-travel thriller, ktorý by sa chcel priblížiť počinom typu "The Butterfly Effect" či "Memento". Mňa však z neho išlo poraziť a pomaly som sa na to ani nemohol pozerať, pretože niečo tak neskutočne trápne som dlho nevidel a radosť by som mal jedine, keby som im tam mohol osobne nafackať. Pekný príklad ako si natočiť vlastnú koninu za 300 korún. ()