Iltalyeohaeng peuraibit aillaendeu

• Južná Kórea 일탈여행 프라이빗 아일랜드 (viac)
Južná Kórea, 2013, 90 min

sniper18

Po vzhliadnutí Private island nepochybujem o tom, že ho natočili len kvôli erotickým scénam, ktoré tu ako jediné vynikajú. Všetky tri mi na pomery štandardnej produkcie prišli dosť odvážne a pritom vôbec nie krátke, keďže každá zaberie aj päť minút. Inak sa jedná o ten najobyčajnejší priemer v každom ohľade. Príbeh tu prakticky ani nie je, jednoducho len trojica priateliek spolu trávi dovolenku, pričom o nejakom dobrodružstve, alebo komplikáciách nemôže byť ani reči. Je to výhradne o ich pocitoch a cieľoch, keďže každej ide o niečo iné, ale aj to sú len samé povrchnosti, ako snaha očariť čašníka a podobne, no aspoň tá jedna melancholickejšia línia s najsmutnejšou z priateliek mala zaujímavé čaro, no ani toto sa nedotiahlo do ničoho zaujímavejšieho. Ale celkovo sa na to nepozerá najhoršie, tá pohodová atmosféra sa preniesla aj na mňa a navyše to má aj ideálnu dĺžku, takže som sa nestihol začať nudiť. Obsadenie je rovnako obyčajné, ako aj zvyšok filmu, síce trio priateliek je celkom sympatické, ale inak ma moc nezaujali a navyše aj v spomínaných erotických scénach sa predvedie len jedna z nich, inak ich museli zastúpiť staršie a nudnejšie kolegyne a vedľajšie postavy ma prakticky vôbec nezaujímali. A režijne je to tiež len najobyčanejší štandard. Takže pri správnej nálade mi to na ten priemer stačí, ale znovu si to už určite nepozriem. 52% ()