Film vypráví příběh čtyř bývalých trestanců, kteří cestují do Říma, aby se pokusili unést papeže. Mají v úmyslu účtovat si výkupné ve výši, "jeden dolar za každého katolíka na světě". (Karlos80)

Karlos80

Strojem času jakobych se náhle ocitl v 70's, natešen na tento dlouhou dobu nekompletní a nedostupný kultovní film, abych byl nakonec docela zklamán. Dobrý pocity nepřišly, omlouvám se všem milovníkům nezávislého filmu, v tomto případě raritního grindu, 2-3 syrové scény dobrý film podle mě ještě nedělají, celkově mě to spíš nudilo, film filmem byl tak max 15 minut, zbytek prostě byla ukecaná nuda, protkaná nějakým bizarním humorem a scénami a rasistickými vtípky, nakonec bych zvolil asi i přitažlivější mafiánský námět, než náboženské téma. Patetický konec mě také zklamal. 2* nakonec, a sice za úžasnou 70's atmosféru, pěkné dobové káry, písničky, a za docela vtipnou a bizarní scénu se strašně tlustou a odpornou ženskou. Jinak doporučuji spíš Mitchellův starší klasický 70' kousek Massacre Mafia Style. Na DVD Grindhouse Releasing od 24.3.2015. ()

• Filmové negativy a nedokončené části pracovních kopií byly objeveny v Mitchellově garáži několik let po jeho smrti. (Karlos80)
  • Film měl premiéru dne 12. března 2010 v divadle Hollywood Egyptian's. (Karlos80)
  • Původně název filmu byl Kiss The Ring, později byl distributorem přejmenován na Gone With The Pope. (Karlos80)