Extrémní aquaparky

(relácia)
  • Česko Extrémní akvaparky (viac)
Reality-TV
USA, 2012, 30 min

Držte si klobouky, protože Extrémní aquaparky vás vezmou na adrenalinovou jízdu po těch nejdivočejších, nejbláznivějších a nejradostnějších vodních atrakcích na světě. Podíváte se od vysokorychlostní, gravitaci vzdorující skluzavky v Orlandu na Floridě až do nejvyšší vodní skluzavky na světě v brazilském Rio De Janeiro, na které jezdci dosahují rychlost přes 100 kilometrů za hodinu. Jistě jen ti velmi odvážní nebo velmi hloupí by se projeli na tobogánu s pouhými dvěma otočkami ve Wave Water World v Rakousku nebo se nechali mučit na skluzavce s téměř vertikálním klesáním v rychlosti 40 mil za hodinu v Bomb Bay v Orlandu. Tyhle důmyslné jízdy nemají žádný jiný cíl, než donutit vás křičet! (oficiálny text distribútora)

chicotomas

Nejbláznivější atrakce z aquaparků po celém světě. V každém díle navštívíme zhruba 4 aquaparky. Scénář je všude stejný - skupinka mladíků se bojí na nejhorší atrakci v daném parku jít, ale nakonec strach přemůžou a "je to super!!", což je ovšem lehce monotónní. Zároveň věčné opakování toho, co jsme již viděli, a co ještě uvidíme (tak typické pro americké dokumenty tohoto typu), mě moc nebavilo. ()