ricci.s odpad!

Rodinka ohrozovaná paranormálnymi javmi mohol byť vcelku funkčný thrillerík, ale v skutočnosti to bol tak nezaujímavý film, že o ňom veľmi ani nemám čo písať. Španielska produkcia by sa v takýchto snímkoch mýliť nemala, ale toto bola trefa úplne mimo, dokonca možno aj najhorší španielsky thriller, aký existuje, a to som tých sračiek videl naozaj dosť. Vydržal som to necelú hodinu a zvyšok šiel na rýchlopretáčanie (a to často zase nerobím). Mizerní herci, kvantum dialógov, nulový dej, žiadne napätie - a jedna biedna ako tak zvládnutá scénka, v ktorej okolo hlavných postáv všetko poletuje, to z mizérie nevytiahne. Nemalo ma to síce čím nejako nahnevať, ale unudil som sa k smrti, takže režisérovi a scenáristovi v jednej osobe by som odporúčal, aby radšej ostal verný svojim dramatickým seriálom. ()

Dellamorte

Je smutné, že espa si neporadilo s tak vkusným námetom, akým skúmanie schizofrénie, či už paranoidne v triede A / B neporadilo podľa očakávaní. Ono to celkom v niektorých momentoch funguje a som vďačná, že úvodné (real audio) titule sa neniesli celou minutážou. Xavo pôvodný zámer utopil v trendovom, už aj tak zahnívajucom formáte, ktorý pravdepodobne nezískal mohutnejšieho producenta. A ten asi vedel prečo. ()