V živote sympatickej brunetky Cassie (Briana Evigan) len máločo funguje tak skvelo, ako jej malomestský obchodík s vianočnými koláčikmi. Vlastne, je to ešte oveľa horšie, pretože kým jej obchodík doslova prekvitá, o jej ľúbostnom živote to rozhodne povedať nemožno – ten totiž v podstate neexistuje! Preto asi ani veľmi neprekvapí, že celý Cassiein koláčikmi vydláždený vesmír sa doslova obráti hore nohami v momente, keď sa zaľúbi do príťažlivého mladíka, z ktorého sa ako na potvoru vykľuje slávna filmová hviezda Alex Gray (Corey Sevier)! Pretože hoci by len slepý nevidel, že Alex a Cassie sú si súdení, len ťažko uveriť, že má ich krehký, práve sa rodiaci vzťah čo i len minimálnu šancu ustáť enormný tlak Hollywoodu a blížiacich sa vianočných sviatkov! (TV Markíza)

juta

No romantika jak vyšitá, připomínající telenovelu. Nechybí tu nic, co ve správné romantice musí být. Princ, ošklivé káčátko, sexy ex, hádka, usmíření, šťastný konec... bla bla bla. Alespoň vyvalený kukuč skřítka mě dokázal rozesmát. ()

freddy

Sympatická cukrářka se seznámí se sympatickým mužem, který je ale ve skutečnosti filmovou hvězdou a v jejich městečku ztvárňuje hlavní roli v nově připravovaném filmu, to vše v předvánočním období. Má tenhle vztah šanci na úspěch? Tenhle film hodnotím jako velké zklamání, a to i přesto, že jsem od něj mnoho nečekal. Nenabízí nic nového ani zajímavého, je nudný (asi třikrát se mi u něj chtělo spát) a celkově nemastný neslaný. Začátek vypadal nadějně, ale proměnilo se to v jednu velkou nenápaditou limonádu, kterou jsem měl problém vůbec dokoukat. Osudy postav mi byly lhostejné, nikomu jsem tam moc v jeho počínání nefandil, zkrátka film, kterému bych se asi propříště vyhnul. Jediné, co to v mých očích mohlo zachránit, byla vánoční atmosféra, ale to by tento film musel nějakou takovou atmosféru mít, leč bohužel nic takového zde nenajdete, o Vánocích se zde především mluví, ale nejsou zde nijak výrazně obrazově zastoupeny. Tu jednu hvězdičku uděluji pouze za to, že jsem film dokázal dokoukat do konce. ()

klerik

Dá sa na to pozerať. Ale kým SVIATOČNÉ ZÁSNUBY som ako klon NÁVRHU zniesol, pri tomto klone NOTTING HILLU chýbalo lepšie obsadenie (hlavný hrdina). Nič dramatické, čo by divák nečakal, nepríde, ale ide o poctivú dvojhviezdičkovku... ()

suzanne1997

Zase ten useknutý konec, jak já je nesnáším. Ale zpátky k filmu. Moc se mi líbil, měl myšlenku a ne všechno se dalo předpokládat. Film s dobrým nápadem a příjemně rozvinutými osudy postav. Navíc snad není co mu vytknout a to se mi stává docela často, možná bych ale měla jednu výtku, dialogy. Místy moc táhlé, místy by to chtělo přidat nějaký nápad. Ale ve finále to nebylo vůbec špatné. Je to jen můj názor, ale myslím si, že by mohl mít trošku lepší hodnocení, první pozitivum je, že na něj dalo vůbec koukat, druhé, že typická pichlerka to taky nebyla a třetí, že dokázal místy i pobavit, strašně vtipná mi přišla ta střídavá péče o psa, člověk nepochopí. Doporučení vynechám, je jen na člověku, jestli si film pustí nebo jej přehlédne, já bych rozhodně volila tu první možnost. Konečná volba je však jen na vás. ()