Za láskou do Paříže

• USA We'll Never Have Paris

Poté, co při žádosti o ruku kolosálně pohoří, se těžce neurotický Quinn Berman (Simon Helberg), který právě prožívá krizi středního věku, vydává do města zamilovaných, aby získal zpět jedinou lásku svého života - Devon. Příběh inspirovaný skutečnými událostmi pojednává o Quinnovi (Simon Helberg), který už několik let žije v oddaném vztahu s Devon (Melanie Lynskeyová), již se chystá požádat o ruku. Avšak jen do té doby, než mu jeho okouzlující blonďatá kolegyně vyzná lásku. Quinn začne o manželství okamžitě pochybovat a nakonec dlouholetý vztah se svou lepší polovičkou ukončí. Po krátké aférce s blondýnou si však Quinn rychle uvědomí, že udělal největší chybu svého života, a vyrazí do Paříže, kam se jeho jediná skutečná láska mezitím odstěhovala, aby ji získal zpět. (HBO Europe)

Krastom

Za mě jedna hvězda, od začátku mě film nebavil a od začátku mi bylo jasné, že ať hlavní hrdina Simon Helberg (pro mě především Howard) pokazí v roli Quinna cokoli, tak to skončí happy endem. Melanie Lynskeyová (pro mě zarytá Rose z Dva a půl chlapa) se mi jevila jako nepřesvědčivá v hlavní roli podobně, jako Simon a ani fyzicky mi k sobě zamilovaný pár moc neladil. Přeci jen Simon Helberg je drobnější postavy, než Rose a Bernadet se k němu hodila víc. To je ale jen můj názor a každý má svůj vlastní. Klidně se na tento snímek podivejte, třeba se vám bude líbit více, než mě. ()