Elvira se během uvádění televizní hororové show dozvídá, že se stala jedinou dědičkou velkého sídla v Nové Anglii. Do domu se přestěhuje a časem zjišťuje, že je plný magických předmětů. Před tím, než se vyrovná se strašidelným sídlem, se ale musí poprat s nevolí starousedlíků, kteří jí vyčítají vyzývavý vzhled, ostrý jazyk a bezprostřední chování. (oficiálny text distribútora)

Knor

Zcela upřímně :-) dá se na to koukat jen díky sexy Elvíře a jejím super kozám, který jsou k vidění většinu filmu. Co se zábavy týče, je to na hraně únosnosti, pár scén bylo ,,dobrých" a odkazy na brakovej žánr potěší. Elvíra tu a tam dobře zahlásí, ale hlavně ukazuje kozy a moc dobře ví, že to prostě funguje :-) Těžko se něco takovýho hodnotí, je to tak velká píčovina až to vlastně tak hrozný taky není :-) ()

milwaukee

Taková nic moc hororová komedie, kdyby tam ovšem nehrála velmi vybavená Cassandra Petreson. Její přednosti tento film minimálně o jednu hvězdičku pozvednou. Někdo se tu pozastavoval negativně nad tím, že Elviru dabovala Lenka Kořínková. Já naopak souhlasím. Protože Lenka ma také co nabídnout. U nás se jednomu místu s označením Kozí plácek, říkalo neoficiálně náměstí Lenky Kořínkové. Takže asi tak nějak. :-) ()

Clark_Kent

Lebky, pavučiny a kurevská mlha to mě tak nějak vždycky lahodilo. Na výstavní zadek, Elvíry se nedá zapomenout. Je vidět, že vegetariánství má svoje pozitivní stránky a Cassandra Peterson to ví. ()

Luki.V

Komedie? Parodie? Pocta béčkovým hororům? Přehlídka hororových hvězd? Všechno dokupy v nejlepším double feautre které kdy spatřilo světlo světa ;). ()

bobin

Jako zábava - nic , jako horor - rovněž nic , jako komedie - už vůbec ne . Přetrpět se to dá jen pro permanentní sexydekolt hlavní hrdinky . ()

wonka

Přitažlivá Elvira, vyvinutější sestra Morticie z Rodiny Addamsových, a její střet s novoanglických puritánstvím. Slovní i situační humor funguje, hlavní představitelka je zajímavá a nosná. Jak to u většiny gotických femmes fatales bývá i z Cassandry občas čiší něco až melancholického. ()

zekon

Ani ve své době nezaujalo, těžká nuda. Dnes s odstupem času ještě horší. Stupidita s občasným vtipem a neskutečně amatérským nádechem. ()

cachanell

Naprostá nadsázka, ani ryba ani rak . Parodie a slátanina až tak šokujícně přitroublá, že jsem se dodívala do konce. Ovšem podruhé už NE!!!!! Ale pánové, ten obleček, ve kterém hlavní hrdinka celou dobu hraje , ten je fakt dost dobrý :-) ()

Slash_Flash

Přesně takhle si představuji bubákovní parodii na porno. Humor byl asi to nejhorší na celém filmu. Když to není ten typický americký humor zahrnující prdění, grgání nebo kopání se do zadku, tak to jsou neustálé narážky na poprsí. No a horror to je pouze z kritického hlediska. ()