Don (Stephen Geoffreys) měl všechno, co si jen člověk může přát. Přátele, peníze, skvělou práci a milující snoubenku Katherin (Laura Hofrichter). Jenže po její brutální vraždě se mu zhroutil celý svět. Dříve úspěšný scénárista se stal ze dne na den alkoholikem, žijícím ve špinavém hotelu na předměstí L.A. Jeho jedinou útěchou jsou drogy a myšlenky na pomstu. Přemýšlení o pomstě ho ničí natolik, že se rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou a zbavit se všech, co mu kdy nějak ublížili. (topr harley)

George Stobbart

Komorný revenge horor o spisovateľovi, ktorý žije v špinavom hoteli, kde sa snaží dokončiť svoje dielo. Popri tom však rozbehol aj dielo iné; a to, že si odchytáva, mučí a zabíja ľudí, ktorí mu niekedy ublížili, keďže sa po vražde svojej priateľky psychicky zrútil. Malý, temný, no bohužiaľ aj dosť nevýrazný film, ktorý ma na prvý pohľad zaujal tým, že sa tu v menšej úlohe ešte objavila 80´s hviezda Corey Haim, ktorý je však v čase vydania už 3 roky po smrti. ()

kaylin

Závěr už je pak naprostým zklamáním, kdy máte pocit, že už se tvůrci topili a prostě to jenom ukončili, jak nejrychleji to šlo, aniž by pak dali celému filmu jakýkoli smysl. Finální scéna už je jen předváděním se, ale bez toho, aby to mělo pro příběh nějaký další význam. Škoda, ze začátku mě to docela i bavilo. Jenže když už si ani s levným filmem nedají tvůrci práci a prostě ho odbydou, je to špatné. ()