Další z příběhů agenta Matta Helma (Dean Martin). Doktor Solaris (Richard Eastham) vynalezl laserový paprsek dostatečně silný, ​​aby zničil celý svět. Následně je unesen zločineckou organizací vedenou ďábelským Julianem Wallem (Karl Malden). Helm je pověřen přísně tajnou misí, při které poznává Solarisovou dceru Suzie (Ann-Margret). Stopa vede na Francouzskou riviéru. (ilclassico)

ještěžiju

Alias Bondovka s agentem Deanem Martinem. :-) Jen to pro Deana chtělo před natáčením setsakra proškolit v boji. Akční scény nejsou kdovíjak lahodné pro oko. A také tuctový a nedotažený příběh vás ani trochu nenadchne ... veskrze jediným pozitivem celého filmu je tak především na parketu nespoutaná Ann-Margret, div že tam při tanečním křepčení nevypustí duši. :-) I její kostýmy vizuálně zalahodí oku a že je sexy, to mi těžko někdo vyvrátí. :-). No snad vás ten film při jednom podívání moc neurazí. a nejvíc to skazila ta časovací pistole, která všechny zúčastněné proměnila v šašky. .. diváky nevyjímaje. ()

Isard

Bývaly doby, kdy superagent řídil náramně stylové auto, za volantem seděl bez pásu a popíjel Ballantine’s… A přesně v takové době organizace Big O opět začala vraždit agenty tajných služeb a je opět na Mattu Helmovi, ať s tím něco udělá. Příběh je víceméně žánrová klasika a kvůli němu nebudete chtít takový film vidět, chcete ho vidět pro jeho stylovost, barevnost a živost. Dámské osazenstvo navíc předvede několik dechberoucích kreací, ostatně snad u každého filmu z této doby mám pocit, že to herečkám ohromně sluší, více než dnes. Dean Martin je především zpěvák a bavič. Nečekejte tudíž nadbytek akčních scén (ale málo jich také není), zato zazní pár pěkných písniček a po celou dobu čelí divák palbě gagů, zřejmou nutností je dělat si legraci z Franka Sinatry. Murderers' Row je nádherný sixties špionský film, který se od většiny svých eurospy bratrů liší hlavně velkorysým rozpočtem. ()

cheyene

Vezměte to nejšílenější ze starých bondovek, umocněte na druhou a vyjde vám série filmů s agentem Mattem Helmem. Jako oddechovka fungují tyto snímky skvěle. Murderer's Row má spolu s Domem sedmi rozkoší nejlepší hudební složku, ale i samotný děj zde stojí za vidění. Nechybí další "přátelské rýpnutí" do Franka Sinatry, pěkné herečky, šílené akční scény či vychytávky, z nichž ta se zadními světly u auta je parádní (možnost vzkazu pro vozidla za vámi), dávno před zhlédnutím filmu jsem si říkal, že bych takovou věc uvítal ve svém voze. :) ()