Dom podozrivých

• Česko Dům podezřelých (viac)

Mladomanželia Michael a Vidya, sa presťahujú do svojho nového bytu. Po chvíli zistia, že z bytu nad nimi presakuje akási tekutina. Prídu na to, že je to rozložené telo tridsaťročnej Melissy Youngovej, ktorá bývala v podkrovnom byte nad nimi. Zomrela pred dvomi rokmi a je zvláštne, že do tej chvíle nikomu z obyvateľov domu nechýbala a nič im neprišlo podozrivé. Prípad dostane do rúk inšpektor Len Harper, pre ktorého to bude posledný prípad pred odchodom na dôchodok. (STV)

Recenzie používateľa hellstruck k tomuto seriálu (1)

Dom podozrivých (2013)

Co po sobě zanecháme, když zemřeme? Bude pro nás někdo truchlit ? What remains se zabývá vraždou Melissy, po jejíž smrti si nikdo ani nevšiml, že zmizela. Ponuré atmosféře ještě nahrává vyšetřování, při kterém se odhalují kostlivci ve skříni jejich letargických sousedů. Taková prvotřídní sebranka se jen tak nevidí. Psycho lesby, rozvedený alkoholik, nevrlý dědek a jeho zvrácená chráněnka, děsivý teenager. Sympatický je v celé sérii jen čerstvě přistěhovaný pár, respektive hlavně Vidya. Co se týče detektiva v důchodu, myslím, že Threlfall nebyl úplně šťastná volba. Škoda, že závěr je trochu přitažený za vlasy - motiv vraha nebyl zkrátka dostatečně přesvědčivý a některé postavy dostaly až příliš málo prostoru, tudíž jejich chování nedávalo dokonalý smysl. Stručně a jasně, na britskou tvorbu docela průměr. ()