Denis

(študentský film)
všetky plagáty

Oficiálne druhé cvičenie prvého ročníka filmovej a televíznej fakulty. Povinná téma bola pýcha. Rozpočet bol 0 eur, požadovaná dĺžka 5 až 10 minút, čo sa však pre nedostatok technickej zručnosti nepodarilo dodržať. Študentský film predstavoval pre tím, ktorý na ňom pracoval, veľmi cenné cvičenie. Pre kameramanku z Česka viedla práca na ňom k prijatiu na katedru kamery (predtým kameru neštudovala) a pre režisérku k natočeniu prváckeho filmu JTM (2013), ktorý škola poslala na festivaly. (DaviD3141)

Marek1991

Nedodržali stanovený čas, čo? To si nevedia napísať scenár a ominútovať si to, či zostrihať? Ale prosím vás, študáci, čo nemáte internetový vyhľadávač, keď to neviete? A prsknúť do filmu tamten ksicht, to je na mňa veľa, to pre mňa nie je herec, aj keď vlastne, on môže hrať iba v takýchto filmoch a výsostne komédiách. Tu to komédia bola a najviac ma pobavil úplný záver, no inak tie ksichty, smiech v aute, kde zrejme asi taký nemal byť, neschopnosť dievčiny na policajta nahučať pravdu, či od zatknutého, to bola fraška. Navyše tam tresli nadávku a po pustení televízie išli správy s danou udalosťou, ktorú chalan očakával okomentovanú, nuž Marianková od prijatia svoje filmy kazí. ()