Ninja je legenda, která přežívá staletí. Ninja je pojem, který nahání hrůzu. Ninja je mistr, který pije ze staleté studnice předků. Haru je Ninja a dělá této privilegované kastě bojovníků pořádnou ostudu. Není to snad proto, že je bílý. Není to snad proto, že je blbý. Haru je jen trošku tvrdší. Když ho jako malé dítě přinesli do jednoho japonského kláštera, vzbudil pozornost. Nemá šikmé oči, ale i tak by z něho mohl být Velký bílý bojovník. Naštěstí se tak nestalo. Haru má sílu, Haru umí kolem sebe mlátit rukama i nohama, ale chybí mu trochu koordinace. Nejeden učitel při hodinách bojového umění svlékl kimono, odhodil katanu a utekl do pralesa. A k milosrdné harakiri se chystá i nejvyšší velmistr, protože se právě dozvěděl, že Haru chce do Beverly Hills, aby v nebezpečné misi holýma rukama srovnal tlupu banditů. (oficiálny text distribútora)

Vonter

Ohňostroj trapnosti s ninjovským vuřtem v hlavní roli. Většina filmu je úděsná křeč plná nevtipných skečů, ale dá se to dokoukat a ten konec docela ušel. ()

jericho001

Tak tenhle film muzu,sranda od zacatku az do konce.Chris FARLEY TU OPRAVDU NEMA CHYBU A U SCENY KDYZ DELA SUSHI TAK TO NEMA CHYBU.jA SE SMAL OD ZACATKU AZ DO KONCE. ()

benji66 odpad!

Touto cestou bych se rád omluvil mnoha tvůrcům, keré jsem počastoval odpadem (ne, paní Poledňáková, Vás se to netýká), protože až tahle zrůdnost ukázala, jak to vypadá, když se vtip nahradí trapností a tento proces se dovede k dokonalosti. Víc ktomu není co říct. ()

Mazma

Zasmál jsem se tak dvakrát za celý film a to je pro mě málo. Nebylo to nejhorší, ale zdaleka ne co jsem očekával. Laciné, nereálné vtipy... ()

Klokly

Fajn komedie a jeden z těch filmů, u kterých člověk může vypnout hlavu a jen se kochat ztřeštěnostma:)  Farleyeho mám rád ale myslím že Chris Rock by si tu zasloužil víc času na obrazovce, než kolik se mu dostalo. ()