Mkqp

Saikô no Rikon je plný dialogů, které si stejně všechny nezapamatujete, ale každý z nich má své místo v celkovém utváření vztahu k hlavním postavám. Sice je ona dialogová cesta pro všechny stejná, ale jak už to bývá zvykem, její konec je pro každého z nás odlišný. U Saikô no Rikon vše platí dvojnásob, jelikož je to seriál, kde sympatizování s hlavními postavami utváří jeho celkový dojem. Většina z nás se shodneme, že Hamasaki je otravný jako moucha neustále lítající kolem nás a psychicky těžce snesitelný charakter, ale i k němu se dá postupem času nalézt cesta. Saikô no Rikon vás neučaruje oslnivými srdcervoucími situacemi, pokud však budete všímavější a nelhostejní ke všem maličkým situacím, tak věřím, že si spousta lidí ony situace dokáže nalézt i ve skromných scénách. Saikô no Rikon má v záloze také spoustu skvělého a odzbrojujícího humoru, což bych z Japonské produkce moc nečekal. Vychází ze zcela běžných situací a přirozeným způsobem. ()

vett

Manžel číslo 1 (čti neurotický puntíčkář) je tak nesympatická postava, že ho toužíte vyzmizíkovat (a ještě k tomu s obličejem pro mě nejnesympatičtějšího japonského herce Eity) společně s manželkou číslo 1 (čti praštěná protivka) tvoří tak nesourodý pár, že je vám jasné, že to prostě nemůže fungovat. Manžel číslo 2 (čti zmatený děvkař) v podání Go Ajano je sice miloučký, ale z morálního hlediska úplný odpad (a ještě ke všemu ani sám neví proč to všechno dělá) a nakonec manželka číslo 2 (čti povýšená protivka), která manželovi číslo 2 vše toleruje. No prostě většinu času jsem měla chuť všechny tyhle (ne)hrdiny spíš pořádně proplesknout, než že bych jim fandila, ale oni rozehráli takový vztahový koncert, že mi z toho šla hlava kolem. No i tak by si zasloužili pořádně proplesknout:) Slabší čtyři. ()