Svět na houpačce

• USA Infinitely Polar Bear (viac)

Většina otců tráví celé dny v práci, Cama (Mark Ruffalo) ale zastihnete spíš při houbaření, přípravě komplikovaných jídel nebo práci na jednom z mnoha nedokončených projektů. Zatímco se zotavuje z manického záchvatu, jeho zdrcená žena Maggie (Zoe Saldanová), která je úplně na mizině, se rozhodne absolvovat manažerské studium v New Yorku v naději, že tak rodině zajistí lepší život. Cam souhlasí, že na sebe vezme péči o jejich kurážné dcerky, což mu brzy začne přerůstat přes hlavu. Během následujících osmnácti měsíců, kdy se Maggie snaží rychle dokončit svůj titul, se Cam prostřednictvím pokusů a nespočetného množství omylů naučí, jak se postarat o své předčasně vyzrálé dcery i sám o sebe. Nekonvenční snímek, který je inspirován skutečným příběhem, předkládá vtipný a srdceryvný obrázek toho, jak se rodiče a děti mohou navzájem zachránit mnoha nečekanými způsoby. (Cinemax)

splaty

Po dlouhé době jsem si při sledování filmu uvědomila, že herec opravdu hraje. A že mu to jde! Přese všechny výkyvy nálad skvělý otec, který si na nic nemusí hrát a vlastně ani nehraje. Ví, stejně jako jeho malé dcery, že není žádný ideál. ()

Gagin

Marka Ruffala jako herce mám strašně rád, ale tady hrál postavu, která mi lezla krkem od jejího začátku až do konce. Ale hrál to dobře, nic naplat tomu, že jsem trpěl po celou dobu. Čekal jsem asi víc. ()

Grease

Jeden z pěkných, milých filmů . Dobře jsem se bavila. Opravdu výtečný Mark Ruffalo. Hulka v něm nehledejte :-) Psychické nemoci jsou na prd. ()

peproch

Autorský film scénáristky a režisérky, další báječné vystoupení MR, umí hrát skvěle gaye, kněze, sexoholika, monstum a teď i rodičovského maniaka, který vychovává dcery, když jejich matka a jeho manželka volí cestu intimní distance od něj a zabezpečení rodiny právní kariérou. Vtipné a jemné. Titul, který v sobě obsahuje polaritu (bipolaritu)  a dobrovolnou osamělost hrdiny se přeložit nepovedlo. ()

Zoe Saldana v další comicsárně

Zoe Saldana v další comicsárně

13.09.2015

Dnes už kdekdo hraje ve dvou blockbusterových sériích zároveň. Zoe Saldana zvládá hned tři (Avatar, Star Trek, Strážci Galaxie), naštěstí má ale čas i na menší filmy. Loni natočila dramedii… (viac)