Fosterovi

• USA The Fosters
USA, (2013–2018), 73 h 40 min (Minutáž: 40–44 min)

Teri Polo, Sherri Saum, David Lambert, Maia Mitchell, Cierra Ramirez, Danny Nucci, Noah Centineo, Alexandra Barreto, Jake T. Austin, Amanda Leighton (viac)

Fosterovi je hodinové drama o multietnickém rodinném mixu, ve kterém dvě matky vychovávají své biologické a adoptované dospívající děti. Stef Adams Foster, policistka, a její manželka Lena Adams Foster, zástupkyně ředitele školy, vybudovali rodinu se Stefiným biologickým synem z předchozího manželství Brandonem a jejich adoptivními dvojčaty Marianou a Jesusem. Nedávno se rodina rozrostla o nově adoptovaného syna Jude a jeho sestru Callie, která také usiluje o adopci navzdory překážkám způsobeným její rodinnou historií. (Disney+)

lentilka69

Po skončení 5.serie přidávám 5. hvězdu. Jasně, má to své mouchy- nelogičnosti, tahání drama za každou cenu, až to spíše štve atd. Ale.... je to prostě má srdcovka, fajn herci, postavy a dokáže to zahřát u srdce :-) Už ted mě mrzí, že seriál končí.. ()

DK197

První série super, druhá dobrá, třetí jsem nedokoukala, čtvrtou přeskočila a teď si jen pustím konec páté, prý snad poslední... Prostě mě to neudrželo u obrazovky a už se k tomu nechci vracet. Prostě kvalita šla dolů a dobrých dílů ubývalo. ()

laura123

Úžasný seriál. Ale občas sa mi to zdalo byť nereálne, lebo všetci mali stále s niečím problém a každý tam bol do niečoho zapletený ( napr. klamstvo, drogy, podvádzanie), ale tomu chápem lebo len tými všetkými problémami a zápletkami bol ten film tak strašne super. Najviac ma aj tak zaujala láska Callie a Brandona. 1. a 2. séria ma veľmi bavili. 3. 4. boli trošku slabšie, ale stále super a 5. séria ma opäť veľmi bavila. Callie som mala od začiatku veľmi rada, ale potom som už trošku menila názor, lebo sa stále zaplietala do nebezpečných vecí čo mi trochu liezlo na nervy. Mariana tak isto som ju na začiatku milovala ale začala mi liesť na nervy lebo stále iba klamala a všetko vždycky vyzradila. Bola som smutná že zmenili hlavnú postavu Jesus, ale postupom času som si zvykla. ()