Jack Whitehall Live

všetky plagáty

První samostatný stand-up speciál oceňovaného britského komika Jacka Whitehalla. (SaNcHeZ_cz)

Thomick

Každej stand-up komik má svuj trademark, svý poznávací znamení. A to Whitehallovo je určitě jednim z těch výraznějších, na první pohled viditelných - přerostlý děcko se zženštilou gestikulaci, hlasitě promlouvající už do jeho seriálových rolí. A Whitehall tomu jde naproti, samozřejmě. Vypráví historky z dětství, vrací se na školu a svý "fáze" dospívání, odhaluje veškerý špinavý family stuff (před rodiči v publiku) a na rozdíl od většiny stand-up komiků, sázících v první řadě na údernost, se nebrání extrémně dlouhym historkám tak trochu na styl mladýho, energickýho Donutila (s nadsázkou, jo). Ve výsledku uspokojivej debut, ale určitě máme na víc, že Jacku? ()

carly

Jack sa do svojich príbehov vžíva občas aj na 120%. je zábavný aj keď občas balancuje na hranici korektnosti. ale určite sa s ním človek nenudí. DVD extra sú tiež zaujímavé, jeho otec je naozaj číslo. a aj jeho nenávisť k Robertovi Pattinsonovi je roztomilá. ()

Pajky3

Ani napodruhé mě Jack Whitehall a jeho stand-up na Netflixu nezklamal. Znovu jsem se dobře bavil a jeho projev je mi sympatický. Určitě se podívám na další jeho představení, a to nejen, abych zjistil, co ještě mu vadí na Pattisonovi... ()