Dvě zdánlivě nesourodé dvojice uhánějící vstříc naplánované svatbě v Las Vegas bujaře slaví a popíjejí už v autě. Billy (Lochlyn Munro) ale zvolí zkratku přes poušť. Po pár ujetých mílích liduprázdnou krajinou na ně z ničeho nic zaútočí neznámá polonahá žena, kterou však, snad i nechtěně, srazí a usmrtí. Je tato žena opravdu neznámá? A jsou oba páry tak zdánlivě nesourodé, jak se na první pohled zdálo? (TheDon)

kaylin

Celkem dobrý začátek, trochu nudný proběh a nakonec i finále, které už je trochu předvídatelné, ale přece jen má nějaké poselství, které jsem ani nečekal. A to se mi líbilo. Trochu mi přišlo zbytečné, jak se film snažil o to, aby byl v některých chvílích zamotaný, postavy mě přímo nebavily, ale tohle nebylo tak strašné, jak by mohlo. ()

TheDon

Minimalistická kriminálka, která si všeho všudy vystačí s kouskem pouště a pár hercema, kteří ovšem nepředvádí nikterak oslnivej výkon. Jediná které jsem to fakt věřil je Katrina Law. Pointa je ale překvapivá. Každopádně film nemá žádný strhující tempo a abych pravdu řekl, občas docela nudil. 40% P.s: blok motoru pistolkou neprovrtáš :) ()