Reipu zonbi: Lust of the dead 2

všetky plagáty

Po jaderném útoku proměnil podivný virus 90 % mužské populace světa v chtíčem naplněné zombie. V japonské Akihabaře se však našlo několik nenakažených mužů. Tato malá skupina zdravých mužů se rozhodne spojit se se zombie, aby uspokojila své tělesné touhy. Ženy, které přežily, se nyní musí spojit a bojovat o přežití v postapokalyptickém Japonsku. (FunDinDung)

Flipnic

Nějak sem místo jedničky zapnul omylem dvojku jako první, ale ono je to asi jedno ... :)) Typická japonská nízkorozpočtová taškařice, která si dělá prdel sama ze sebe, z děje, herců i snad z tvůrců samotných ... Zombáči s obrovskejma pérama přepadávaj holky a znásilňujou je. Ty se pak vlivem radioaktivního spermatu v cosi změní, nebo umřou ... Holky jsou tam hezký a je to mix jakýhosi soft-eroťáku s nízkorozpočtovou splatterovou komedií. A je to fajn ... Člověk se pousměje, zakroutí hlavou a nic nemusí řešit ... :)) ()

Dellamorte

Sexom šírená zombie rozmnožka - tak to sexuchtivé J hravo zvládne, ak má k dispozícii aj Toxického Avengera, ktorý svojím megafalusom rád nápomáha. Ako ochrana ostáva FEMALEsbická armáda proti neMALEj agitke na udržanie zombie stavu. Zo zeleného plátna sa ti vytŕča postapo tapeta, úprimne mie(r)nené strely sú negované...k tomu iné úchylky , ktoré spoľahlivo potvrdia tvoju dobrú náladu a nechajú ťa v zabudnutí. Apropo, bola aj pripomienka na 1ku, ktorú si už nepamätám a určite sa ti to stane aj v tomto prípade. Napriek všetkému sa teším na 3ku. Keď sa to tak OK pozerá, nemôžem inak. ()

Chrustyn odpad!

Úchylný japonský bizár někde mezi soft pornem, ulítlou komedií a brakovým hororem. Je to debilní a příšerně to vypadá. ()

eraserhead666

Japonští zombíci s kalhotami proklatě nízko jsou zpět. A tentokrát se naprosto utopí v sociálně kritickém vztahovém sexuálním mužsko-ženském tónu. Zombíků je strašně málo, gore scéna prakticky jen jedna (no, dvě, abych byl přesný), všechno je to přehnaně levně digitální (postavy poskakováním na místě simulující chůzi před zeleným pozadím jsou až k smíchu), souloží se napříč pohlavími stejně, mnohem více se však mluví. Prakticky skoro pořád, Lust of the Dead je hrozně ukecaný. Pravda, řekne vám toho mnoho o sexu, ženách a mužích, ale asi to není zrovna to, co od podobného filmu očekáváte. Navíc to, i díky ukázkám z následující trojky v závěru, působí hlavně jako rozjezd právě pro trojku, jakýsi tématický úvod do tématu. Navíc nevím, jestli se mi ten směr, který to od slušné jednicčky nabralo, zamlouvá. Asi moc ne. Holky jsou samozřejmě hrozně fajn, ale to je tak všechno. I díky krátké stopáži nechápu, proč to s trojkou nespojili do jednoho filmu. Jo, a pokud očekáváte Asami, budete pravděpodobně zklamáni. ()

Astaroth12

Je tu ďalšia časť o nadŕžaných zombie a je to ešte väčšia katastrofa, ako bola jednotka. Tento asi kvôli prepadaku jednotky mal ešte nižší rozpočet a bolo to teda vidieť. Vždy som sa pousmial, ako terminátorka kráčala po zdevastovanom meste a bolo vidieť, že stoji po celu dobu na mieste a to mesto je len nejaká trápna kulisa. Zombie tu tento krát bolo oveľa menej, ale boli ako keby ich vyrobila Troma, slizký, krvavý a toporný. Zase si sem režisér prepašoval trápnu a dejovo ničím obohacujúcu lesbicku scénu a narozdiel od jednotky sa tu aj prejavila veľká úmrtnosť žien, lebo tých nahotiniek tu veľa nebolo. Film sa neberie vážne, ale je len čisto trápny a vobec nie ani trocha zábavný. Slabá 1*. ()