Dae Ho (Seung Hyun Choi), nenápadný a tichý devätnásťročný nováčik na jednej zo stredných škôl v Južnej Kórei, sa stane stredobodom útokov a posmeškov triedneho gangu. V skutočnosti však nikto ani len netuší, že jeho pravé meno je Ri Myung Hoon a že to je špeciálne vytrénovaný agent Severnej Kórey, ktorý bol vyslaný splniť niekoľko tajných misií, aby vykúpil seba a svoju mladšiu sestru Hye In z okov pracovného tábora Jo Duk. (sochoking)

hujerita

Parááááda Fighty boli fajn a aj príbeh mal hlavu a pätu. Vizuál tiež super, a policajti ako obyčajne vždy pozadu :) dobre som sa zabavil a to to išlo v tomto filme. Super. ()

Hektor.Troy

Na rozdiel od azijskych hororov,ktore ma uz prestali bavit,tak korejske akcno-emocne kriminalky hltam jednym dychom.Ano najdu sa nelogicke scenky,ale na rozdiel od ultra realistickych thrillerov to v tomto zanri vobec nevadi. ()

danny79

Jak byva u korejskych akcnich filmu bezne, je to po technicke strance velmi dobre, ale scenaristicky hrozne zmatene, prekombinovane a v uritych aspektech nesmyslne se zbytecnymi dialogy a tezko proniknutelnymi postavami. Takze jsem si uzival kvalitni choreografii bitek, bavil se dostatkem akce, ale samotnym filmem prilis ne. ()

Mistarin

Za mě film under rated. Výborná atmosféra, která postupně stupňovala a dokázala mě dostat na konci do rozpaků. Choreograficky jsou souboje také velmi povedené. Herci, jak bývá zvykem u korejských filmů na 1*. Příběh byl velmi stručný a suprově zpracovaný. Doporučuji :) ()