Reportér se stává terčem nelítostné očerňující kampaně, která ho dožene k sebevraždě. Stane se tak poté, co odhalil roli CIA ve vyzbrojování rebelů v Nikaraguji a pašování kokainu do Kalifornie. Snímek je založen na skutečném příběhu Garyho Webba. (Filmbox)

raru

Skoro žiadna akcia,ale tú vlastne tento film ani nepotreboval,o tom to nebolo.Výborne budovaná atmosféra podporená nadpriemerným hereckým výkonom Jeremyho Rennera,ktorý si pichol do osieho hniezda americkej CIA,to sú hlavné zbrane tohto u mňa skvelého počinu Michaela Cuesta. ()

pouzivana

Mělo to být odvážnější. Žádné dech beroucí herecké výkony, ani děj plný překvapivých zvratů, ale rozhodně jsem se nenudil. Dobře odvedená práce a další z mnoha příběhů podle skutečných událostí, o tom, že politika je svinstvo. Může se člověk po zhlédnutí tohoto filmu vůbec zlobit na ty naše žabaře, co si jen sem tam ulijou nějakou tu miliardu a ani u toho nenechají nikoho zabít? :) ()

Lupus235

Pri podobných filmoch musí byť človek stále na vážkach čo s toho nakoniec vyjde. V tomto prípade som však bol milo prekvapený. Výborná réžia a skvelý príbeh. Malo to v sebe všetko čo by človek očakával od tohto druhu príbehov. Je tiež skvelé, že bola zachovaná realistickosť príbehu, bez zbytočných akčných scén, ktoré by iba pokazili charakteristiku deka. Možno že nie každý ocení filmy z novinárskeho prostredia, ale pre tých čo áno môžem tento film iba odporúčať. ()

hujerita

Mne sa to páčilo. Nečakajte akčný film, a dokonca to nebolo ani nejak super napínavé. Skôr by som povedal že to bola taká hraná rekonštrukcia prípadu. Veľmi dobre a civilne zahraná, a nič mi tam nechýbalo. A áno dalo sa to natočiť aj lepšie a mohol byť z toho super film, alebo hit jak prase, ale tak nejak som si to užil a zásadn problém z filmom nemám, asi mi sadol dokonale. ()

cartyci

Skutočný príbeh, ktorý ukázal pravú tvar USA alebo konkrétnejšie CIA.Jeremy Renner skutočne veľmi dobre herecky stvárnil novinára.Kto vie či aj u nás sa dozvieme aká je pravda o Váhostave a kto sa nabalil. ()

Edwin44

První půlka filmu je dost nuda a rád bych řekl že v půlce se film rozjede, ale bohužel tomu tak není. Jeremy Renner nehraje špatně, ale všichni kolem něho však jo. Zrovna Mary Winstead mě nijak jako "vedoucí" moc nepřesvědčila, to samé mini role Andyho Garcii!!..... Nebýt celkem zajímavého konce tak by to stále za starou belu. Celá pointa však není špatná, reportér se snaží reportáž svýho života, ale nakonec mu život zkazí víc než by čekal a nakonec to američani jak bejvá zvykem zametou někam pod koberec to co o nich vyčenichal. ()

danny79

Skutecnost na kterou film poukazuje jsem neznal, ale u dabelske CIA me to neprekvapuje. Pribeh to je jiste na zfilmovani zajimavy, ale reziser se teto sance nedokazal zhosit a tak je vysledkem mdle, nezajimave a natahovane vypraveni. ()

JerryPilsen

Nebýt to podle skutečné události,tak je to nuda.Takhle je ale všechno jinak a tak trochu rekonstruktivní forma ani nevadí.Do úplných detailů se radši nezachází,ale i tak je to síla. ()

Spulik

Jeden z filmů kde je trailer lepší jak samotný film. Námět na děj sice dobrý, ale bohužel né moc šťastně zpracovaný. Kdyby měl film 80-90 min tak by to možná ještě šlo, ale takhle je to jedna velká nuda. ()