Digiport

Publicistický
Česko, 2012, 26 min

Účinkujú:

Veronika Hong

DIGI PORT je určen především pro ty, kteří se zajímají o dynamický svět digitálních technologií, ale samozřejmě se snaží oslovit i co nejširší skupinu diváků, jež se s těmito technologiemi setkává pouze „uživatelsky“ v práci, doma nebo ve škole. Je také kvalitním navigátorem a rádcem pro všechny zájemce o koupi nového notebooku, digitálního fotoaparátu nebo mobilu, nevyjímaje příslušenství, programy a počítačové hry.Testování technických novinek vždy probíhá velmi akčně. Pokud jde o fotoaparát pro focení pod vodou, tak rozhodně musíme poslat moderátory v plavkách a s ploutvemi pod hladinu, navigace testujeme ve stylových vozech a chytrou troubu pro muže necháme pracovat na plné obrátky přímo ve studiu, obklopenou naprostými laiky v přípravě pokrmů.
Kromě testů, recenzí či návštěv veletrhů spotřební elektroniky (německá IFA) by neměly chybět ani rozhovory se zajímavými hosty, například počítačovými experty a vývojáři nových  her, výtvarníky, designéry apod. (oficiálny text distribútora)

enjoi

První díl docela ušel. U testů mi ale např. chybělo jakési resumé s plusy a mínusy nebo cena výrobků. Našlo by se ještě pár dalších věcí, které by chtěly doladit. Co mně fakt vadilo byla výslovnost Nike jako „Najk“. Snad budou další díly lepší. Moderátorka je ovšem sympatická ne, že ne :). 60 % ()