Geordie Shore

(relácia)
  • Veľká Británia Geordie Shore
Reality-TV
Veľká Británia, 2011, 45 min

Nový seriál inspirovaný americkým hitem Jersey Shore je zasazen do okouzlujícího města Newcastle, kde se "gang" osmi mladých opálených drsných chlapců a děvčat chystá strávit 6 týdnů divokou stylovou kalbou. V luxusním 5ti hvězdičkovém komplexu se společnými ložnicemi, šmajchlkůlnou pro "speciální návštěvy" a výřivkou, budou kamery MTV sledovat veškeré dění a aktivity hráčů, jejich práci přes den a noční tahy v jednom z nejznámějších podniků na Diamond Strip. Uvidíte slzy, záchvaty vzteku, drama a pobuřující chování, jaké umí rozehrát jen drsná mládež z Gordie Shore! (oficiálny text distribútora)

Marek1991 odpad!

Ľudkovia dobrej vôle, vyhnite sa tomuto programu širokým oblúkom, čiže to nepozerajte, lebo takýto primitivizmus a hlúposť je priam odstrašujúci. Toto sa predsa nemôže človeku s aspoň trochu IQ nad opicou páčiť, lebo inak to nechápem. Veď to je vymývanie mozgov mládeži, akákoľvek snaha napodobňovať, či inšpirovať sa tým je chorá. ()

Hitman_47

Já jsem prostě podělanej konzument těhle voyeuristicky stalkerských reality show ... a pokud si myslíte, že v americkém originu jsou festovní hovada, a že horší vzorky už nelze nikdy nikde nalézt, tak jste na obrovském omylu. Britové jsou hovada to the top, a dokazují to v každém dílu, během užívání si v klubech, které naleznete na šamponsky zavšiveném Geordie Shore. Blití, sraní, chcaní (všude možně, posledně do dřezu v kuchyňce), nadávání si do zrezavělych píč, bitky, blití, sraní .... tohle všechno tu je. Prostě si představte, že kalíte jak hovado (v poslední sérce dokonce po Evropskych městech ... i Praha se konala) a dostáváte za to škváru ... jo a nemusíte makat v obchodě s tričkama :) Geordie shore aka Neandrtálci mezi námi (které ovšem každý Ostravák potkává v hojném počtu podobně oblíkánych hlupáků na Stodo). ()

Paity odpad!

jako realityshow jsou většinou naprosté kraviny, ale už dlouho jsem neměl pozdvihnuté obočí jako v případě Geordie Shore. Tohle je tedy něco. Totální chujovina s prvky demence, vulgarismů a obscéního chování. ()

DandaPiper odpad!

Hnusní chlapi, co to přehání se steroidama a tlustý baby, co to přehání se solárkem ...nastěhujte je do vily a nechte je chodit každou noc pařit a *ukat. Vyliskat a nahnat to makat! ()

Yze odpad!

Kromě toho,že toto "umělecké" dílo je o trapácích s trapačkama,kteří všichni vypadají jako sourozenci,je to vlastně o ničem.Discobuzno shit. ()

Indenpendent

Bloody Hell! Každý kto sa na toto pozerá ,jednoducho musí vypnúť mozog a jednoducho vyčilovať. Ja viem je to tak strašne primitívne a tupé a tí ludia sú tam tak neskutočne hlúpy že to nieje ani legálne ale aj tak je v tom isté čaro ktoré ma neskutočne baví a baví ma pozerať sa na nich ako sa žerú ,žijú,pijú,sexujú a podobne.Nehovoriac o ich prízvuku ktorí je jednoducho perfektný. Vždy ked Ide Scotty - T pull a bird alebo sa Aaron opať raz neckin on with Marinie tak človek už jednoducho čaká že kedy sa zase niečo pokazí.Jednoducho .... Oi,Oi you little ragies ! ()