Prízrak zmiznutej

• Česko Přízrak zmizelé (viac)

Těhotnou ženu s psychickými problémy začne pronásledovat duch zmizelé dívky. Donutí ji to tak pátrat ve své minulosti, což ji přivede k děsivým odhalením... Bianca je v pátém měsíci těhotenství, šťastně vdaná, těšící se na své miminko. Má za sebou ale psychické zhroucení po několika předešlých potratech. Tentokrát je vše v pořádku, až do doby, kdy Bianca skoro všude vidí podivnou ženu s mokrými vlasy. Nejdříve se domnívá, že se opět ke slovu hlásí její mentální nemoc. Když ženu uvidí v televizi a zjistí, že je pohřešovaná, pravděpodobně zavražděná, začíná uvažovat o nadpřirozených jevech. Kvůli její předchozí psychiatrické léčbě jí ale nikdo nevěří. Navíc žena začíná vyhrožovat, že ublíží jí i jejímu dítěti, proto Biance nezbývá nic jiného, než aby sama zjistila, o co pohřešované ženě jde... (TV Nova)

Unrealik

Slabé tři. V průběhu jsem váhal nad dvěma i čtyřma. Film sráží nesympatické postavy, jejich podivné chování, místy divné natočení. ()

Iveta47

Zaujímavý triller,ktorý pôsobí tajomne asi do polovice a potom ľahko pochopíte ako sa to bude ďalej vyvíjať.Nemyslím,že dej je až tak otrepaný a tuctový.Rozhodne som videla aj horšie a otrepanejšie trillery tento v pohode zaujme a je solídne natočený.Hoci horor si predstavujem inak napätia a krvavých scén je tu dosť....film ,ktorý zaujme,ale druhý raz si ho pozrieť nepotrebujem. ()

Indominus

Docela hvězdné obsazení, ale taková nuda! A místy to je i vyloženě blbé... Nic nového a z podobných filmů si to snad bere jen to nejhorší, horor ani náhodou, možná psychodrama s prvky nadpřirozena = vlastně píčovina. A hlavní hrdinku bych nejraději kopl do držky okovanou botou, kráva blbá, trapná! (ale to je jen můj názor). ()

veronikajel

3 hvězdy jen proto, že by se mi tento film tak před 15-ti lety i líbil. Ale dnes už po 5 minutách byl film naprosto předvídatelnej. Ale jak říkám, v pubertě by mě to určitě oslovilo. ()