Prízrak zmiznutej

• Česko Přízrak zmizelé (viac)

Těhotnou ženu s psychickými problémy začne pronásledovat duch zmizelé dívky. Donutí ji to tak pátrat ve své minulosti, což ji přivede k děsivým odhalením... Bianca je v pátém měsíci těhotenství, šťastně vdaná, těšící se na své miminko. Má za sebou ale psychické zhroucení po několika předešlých potratech. Tentokrát je vše v pořádku, až do doby, kdy Bianca skoro všude vidí podivnou ženu s mokrými vlasy. Nejdříve se domnívá, že se opět ke slovu hlásí její mentální nemoc. Když ženu uvidí v televizi a zjistí, že je pohřešovaná, pravděpodobně zavražděná, začíná uvažovat o nadpřirozených jevech. Kvůli její předchozí psychiatrické léčbě jí ale nikdo nevěří. Navíc žena začíná vyhrožovat, že ublíží jí i jejímu dítěti, proto Biance nezbývá nic jiného, než aby sama zjistila, o co pohřešované ženě jde... (TV Nova)

Unrealik

Slabé tři. V průběhu jsem váhal nad dvěma i čtyřma. Film sráží nesympatické postavy, jejich podivné chování, místy divné natočení. ()

Zix.

Zápletka špatná není, ale provedení je divný a hrozný. Chvilku to je záhadný, ale ne dlouho a strašidelný minimálně. Hlavní hrdinka je blázen, ze kterýho přítel dělá ještě většího a blbku. A aby bylo trochu víc drama, tak je těhotná. Jen nechápu když už díky fotce a závěti ví pravdu a vše je jasné, tak proč rovnou neřekne všechno policii. Poté je závěr kvůli tomu trochu dramatičtější, ale každému je jasný jak to skončí. ()

Iveta47

Zaujímavý triller,ktorý pôsobí tajomne asi do polovice a potom ľahko pochopíte ako sa to bude ďalej vyvíjať.Nemyslím,že dej je až tak otrepaný a tuctový.Rozhodne som videla aj horšie a otrepanejšie trillery tento v pohode zaujme a je solídne natočený.Hoci horor si predstavujem inak napätia a krvavých scén je tu dosť....film ,ktorý zaujme,ale druhý raz si ho pozrieť nepotrebujem. ()

Indominus

Docela hvězdné obsazení, ale taková nuda! A místy to je i vyloženě blbé... Nic nového a z podobných filmů si to snad bere jen to nejhorší, horor ani náhodou, možná psychodrama s prvky nadpřirozena = vlastně píčovina. A hlavní hrdinku bych nejraději kopl do držky okovanou botou, kráva blbá, trapná! (ale to je jen můj názor). ()

veronikajel

3 hvězdy jen proto, že by se mi tento film tak před 15-ti lety i líbil. Ale dnes už po 5 minutách byl film naprosto předvídatelnej. Ale jak říkám, v pubertě by mě to určitě oslovilo. ()