Kde ste boli, keď nastal zánik sveta?
Katastrofický film s náboženskou tematikou sa odohráva po udalostiach predstavených v Zjavení Jána v Novom Zákone. Josh McManus (David A.R. White) je putovný obchodník s tajomnou minulosťou, ktorý prichádza do zapadnutého mestečka v západnom Texase. Tu sa vplyvom série náhodných udalostí zapletie do konfliktu s protizákonným motorskárskym gangom známym ako Barbari, na čele ktorého stojí zákerný muž menom Hawg (Brian Bosworth). Následne dôjde k sérii nebeských zábleskov, zemetrasení a iných prírodných úkazov, ktoré uvrhnú celé okolie mestečka do chaosu. Jedná sa o niektorými skupinami dlho očakávanú Apokalypsu? Josha to nezaujíma, pretože jeho cieľom je dostať sa domov k svojej rodine. Aby sa mu to podarilo, bude sa musieť postaviť proti Barbarom. Konflikt sa neodohráva iba na zemi, ale aj v nebeských výšinách a v hĺbke Joshovej duše. (Incantator)

Wacoslav1

Prakticky nehodnotitelna vec fakt navim co k tomu napsat pokud to shledne nekdo povrchni kterymu to jeho mozkovy zavity nebudou brat tak tomu jistojiste napali odpad a dal se o to nebude starat pokud to ovsem shledne nejaky trash fanatik jako napriklad ja tak bude donucen se nad tim minimalne zamyslet a nebude mu jasny vubec nic zacina to jako akcnarna brutalni motorkarsky gang vedeny Brianem Bosworthem terorizuje a zabiji lidi v jakemsi vidlakove kdesi v pousti znicehonic se objevi hlavni hrdina ktery je sice cestak ci co ale ve skutecnosti ma za sebou minulost jakehosi supervojaka a postavi se jim trocha akce bitek nasili a spatne natocenych prestrelek a hlavne kurva samej buh v tomhle doslova a do pismene dabelskym filmu ano nelzu uz od zacatku tenhle film inklinuje k jakesi lasce k bohu po cely film strili v ruznych scenach blesky a jasne svetlo ktere naznacuji cosi o bohu ktery sestoupi na zem nebo co furt je tu nejaky modleni i kdyz hlavni hrdina je ateista ktery kdyz uslysi ze buh ho muze ochranit tak procedi hlasku ja si radsi vezmu neprustrelnou vestu tim docela pobavil to zase jako jo no krome nej je tu Ray Wise kterej je hroznej panbickar za vsechno dekuje bohu buh mu uz nekolikrat zachranil zivot a podobny wtf kecy nicmene nade vsemi cni Bosworth kterej je brutalne zarostlej ze superdrsnou bradkou jakoz to nekompromisni sef motocykloveho gangu ktery si rika barbari a mozna ze on sam je ve skutecnosti dabel kdovi kazdopadne po masakroidnim rozjezdu ktery je sice hrozne trapne strasne amatersky natocen ale ma tempo a bavil me nasleduje sled jeste vetsich silenosti tenhle film je proste neskutecne ujety ultratrash ktery totalne nepochopitelne a blaznive graduje ve druhy polovine kdy jsem si teda rekl tak fajn ted bude nejaky akcni finale hlavni super drsnej hrdina se vyporada z motorkari a bude to no a ono hovno akce konci v pulce filmu a iniciativu prebira sam buh ktery uz se na to nemuze divat a sestupuje pomoci jasneho svetla na zemi aby si vzal k sobe do nebe vsechny co kleci na kolenou a zadaji ho o spaseni sve duse volne prelozeno mozna to znamena ze poselstvi tohoto filmu se nam snazi rict nemodlete se k bohu aby si vas vzal k sobe jinak se to opravdu stane no kdo vi kazdopadne vsechny tyto aspekty delaji z tohoto dilka prakticky seriozne opravdu nehodnotitelnou vec a navic k tomu prispiva i fakt ze to vlastne neskonci kdyz uz jsem tu totiz zminoval to finale tak musim jeste podotknout ze film v podstate skonci v pulce pribehu a tesne pred zaverecnymi titulky na nas vybafne napis ze toto byla jen prvni polovina pribehu a ta druha prijde v primem pokracovani tohoto filmu mimochodem to opravdu bude od stejnych tvurcu i se stejnymi herci uz jsem to zjistil na IMDb a zazadal jsem tu na CSFD o zalozeni profilu tohoto filmu tak uvidime treba je tohle opravdu jenom jedna polovina pribehu a spolu s tou druhou ktera teda jeste nebyla natocena to bude nakonec davat smysl protoze potom co skoncilo tohle jsem mel opravdu pocit jako ze to bylo usekly v polovine tak se nechame prekvapit jinak teda celkove vzato urcite mne potesil Brian Bosworth jak uz jsem se tu o nem zminil v podstate se vratil k filmu po 4 letech kdyz uz to vypadalo ze jeho kariera skoncila a byl tu fakt hodne v pohode a rozhodne je nejvetsim plusem tohoto uletu to jako kazdopadne jinak jak uz bylo receno tak pro beznyho divaka je tohle prakticky nehodnotitelna ujeta blazniva trash silenost ktera sice v celkovem kontextu zadnou oslnivou kvalitu nema ale minimalne alespon donuti premysliveho divaka pres podobne uletacke filmy se nad tim poradne zamyslet uz ted jsem zvedavej na to primy pokracovani jestli se jim podari ten napul rozjetej pribeh nejak dojet a dokoncit aby to aspon trochu davalo smysl a melo to hlavu a patu fakt jsem na to hodne zvedavej no nic uvidi se... () (menej) (viac)

mzss1

To teda byl zážitek. Dalo by se to nazvat jedním slovem: NUDA. Jako, nebyla to úplný blbost, přeci jenom jsou to 2 hvězdy z mé strany. Zatracaně slabé ale. Příběh film ani nemá, divák netuší jakým směrem se bude film ubírat. Je to také špatně hodnotitelnej film. Akce tu moc není. Potěší jedna akční sekvence kdy hlavní hrdina zlikviduje 3 protivníky. Pak jeden menší souboj má hlavní hrdina a to je asi od něho vše. Takže první 2/3 filmy se strašně vlečou, ale nějakou myšlenku zde cítím, takže hlavní postava mě bavila. David A.R.White mi připomněl herce Ryana Goslinga - takový tichý dábel. No ale poslední třetina filmu vše pokazila. Jak ? Začalo to být jakési rádoby mysteriozní sci-fi o bohu (světle v nebi unášelo lidi - tak nějak to bylo). Takže to mě rosekalo asi nejvíc. Ale myšlneka je to solidní no. Úplný brak to není, ale potenciál to mělo. Brian Bosworth mě celkem zaujal. Zbytek herců nic extra. Hudba šla no. Takže nevím jak to mám dál rozebírat, nejde mi to :-) Na hraně mezi 1 a 2 hvězdou. Snaha se cení. Celkově hodnotím na slabých 30% = ** ()

SeBig odpad!

Tyjo, no druhý díl si každopádně nesmím nechat ujít. Takový drsný držky se jen tak nevidí. Zánik světa to teda byl opravdu velkej. ()

KrestanFilms odpad!

Samé násilí a fantazie. Poselství jen hrubě nakousnuto... A končí uprostřed - nijak. Pokračování prý v druhém díle... A co k tomu dodat? Propůjčím si pár slov z hodnocení ateisty WACOSLAV1: "trocha akce bitek nasili a spatne natocenych prestrelek a hlavne kur*a samej buh v tomhle doslova a do pismene dabelskym filmu" Je třeba dodávat více? ()

kaylin

Apokalyptický, postapokalyptický nebo alespoň svět změněný nějakou krizí, to jsou témata, která jsou dnes celkem oblíbená. Do takového světa se podíváme ve snímku "Revelation Road: The Beginning of the End". Jedná se o první část dvoudílné série, která se odehrává ve světě, jenž zkolaboval. V něm je hlavním hrdinou David A. R. White, herec s neskutečně dlouhým obličejem. Tenhle chlápek je něco jako moderní spasitel, pravděpodobně, i když první film nám moc nic neřekne. Náboženská tématika je však zřejmá, což je taky hlavní problém, který s tímto snímkem mám. Tedy kromě toho, že se jedná o herecký podprůměr (pánové Wise a Roberts prominou). Nemám rád řeči o spasiteli. Každý jsme svým spasitelem a je jenom na nás, jak moc si to poděláme. ()

Facerr

Ok, tenhle film by měli pouštět akorát při bohoslužbách. Vůbec bych se nedivil, kdyby za ním stáli Milenialisté očekávající konec světa. Takhle by to pravděpodobně podle jejich fantazie mohlo vypadat. Přestože film byl hrozně ukecanej a v některejch místech tak přehnanej, že se člověk musel smát, dávám tři hvězdy. Kdyby se mě někdo ptal proč, je to proto, že mám chuť kouknout se na pokračování. ()