Všechno nejlepší

všetky plagáty
Krátkometrážny / Thriller
Česko, 2012, 16 min

Segrestor odpad!

To máte tak, když do svého bijáku obsadíte obtloustlé čtrnáctileté spolužačky. Co z toho může vypadnout? Píčovina. Dívka, ztvárňující oslavenkyni má nejvíc prostoru, přitom má jednu nohu kratší a navíc rozštěp, takže mluví, jako kdyby měla chleba v hubě - ale to nikomu nevadí, jede se dál podle zažitých slasherových klišé. Kravky se culí do kamery, celé hin, že jsou ve filmu, což je už jen krůček k nastartování holyúdské kari éry. No nic. Všechno jde do kopru..., střih, dramatizace - vše smrdí totálním provarem. Autor měl jen jednu hezkou holku (představitelka Kristýny), ale bohužel, asi myslel, že má větší šanci u té velryby, co běhá jako Seagal, ano, u té "oslavenkyně", tak obsazení dopadlo, jak dopadlo a to zcela ku škodě diváka. Dávej tam jen hezký holky, pochop to už, český amatérský filmmejkre. ()

Peytl odpad!

To vám ale byla prdel! A já se ptám. Proč? Proč??? Je to zase nějaký útok IS? No, jasně že stoka... teda odpad. ()

venca163

Všechno špatně. Debilní scénář, nemožný (!) herectví, nudný zpracování a víc než klišoidní rozuzlení. Sorry. PS: Neporovnatelně lepší amatéřina je Osudný výlet, už jen ty děti hrajou asi 10x líp - bez nadsázky. (15%) ()

G_I_S_M_O odpad!

Tak to byl kurva průser. Hrozné "herecké" výkony, střih ála mrdni tam co nejvíc dlouhých černých přechodů a bezvýznamný dvouminutový!!! úvod filmu, aby to utrpení trvalo celých 16 minut. Holky se během vražd v lese očividně bavily víc jak já při sledování tohoto "thrilleru", který se dle všeho inspiroval prvním dílem SAW a jakožto velký fanda této série jsem byl o to víc znechucen takovýmto paskvilem. ()

Allica

Hele, ty přechody a typografie ne. Ta hudba na začátku, to je jako když indiáni honí kovboje a zachraňují unesenou Rybanu. Barevná úprava taky není ideálně, je to ve stínech šíleně modré. Herecké výkony holkám také nevěříme - obzvlášť, když uvidí svou mrtvou kamarádku, mají z toho výtlem, jak kdyby je to těšilo. Námět samotný by třeba ani nemusel být tak zlý, jako to obsazení a zpracování. Chtělo by to lépe střídat velikosti záběrů, aby obraz tolik neskákal a na takové téma zvolit pokud možno i jiné roční období nebo čas změnit ze dne na noc, aby fungovala atmosféra. Celý film by v tu chvíli na diváka mluvil úplně jinou a lepší řečí. ()